Proces porodu ze strachem czeka każda kobieta, nawet doświadczona mama. Dlatego warto przygotować się na takie z góry, poczynając od planowania ciąży. Dla niektórych szkolenie polega na zakupie posagu dla dziecka lub uczęszczaniu na specjalne kursy, aby się nim zaopiekować. Inni spędzają czas na studiowaniu słów i znaczenia modlitewnej modlitwy skierowanej do tej czy innej świętej osoby.

Kobieta, która przygotowuje się do porodu, musi odwiedzić kościół, wziąć komunię, wyznać i zdobyć duchową siłę, jeśli uważa się za chrześcijanina. W końcu nie zawsze przewidywania lekarzy gwarantują korzystny wynik ciąży. Dlatego święci modlitwa pomoc w porodzie pozostaje ważna od czasów, kiedy akurat nie słyszano o położnych. Trudno w to uwierzyć, ale cuda zdarzają się w naszych czasach, ale nie wszyscy w nie wierzą. W wielu przypadkach życie matki lub dziecka, jeśli nie obie, zależało od modlitwy o pomyślne narodziny. Ból był stłumiony, krwawienie ustało, praca serca dziecka stała się normalna.

Modlitwa do Dziewicy "W narodzinach asystenta"

To jest ten święty, który musi wysłać pierwsze słowa o pomocy zawartej w modlitwie. Usłyszy cię i ci pomoże. Święta Dziewica była w stanie urodzić syna Boga bez bólu, ale wie, jak trudno jest rodzinie płci żeńskiej. Istnieje kilka opcji modlitwy do Dziewicy podczas porodu, z których każdy ma specjalne znaczenie. Po przejrzeniu wszystkich z nich możesz wybrać ten, który pasuje do twoich lęków i pragnień. Na przykład możesz przeczytać ten tekst:

"Błogosławiona Dziewico, Matko naszego Pana Jezusa Chrystusa, który narodził się z narodzin i natura matki i dziecka, zmiłuj się nad swoim sługą (imieniem) i pomóż w tej godzinie, niech twój ciężar będzie bezpieczny. O miłosiernej Pani Teotokos, nie żądałem, abyście pomogli mi w narodzeniu się Syna Bożego, udzielcie pomocy temu sługi waszemu, który potrzebuje pomocy, szczególnie od was. Daj jej tym, którzy mają się dobrze w tej godzinie, a dziecko narodzi się i przyniesie na światło tego świata w czasie potrzeby i mądrego światła w wodzie święconej i chrzcie ducha. Przywdziewamy się do Ciebie, Matko Boga, modląc się: bądźcie miłosierni dla tej matki, przyjdźcie na czas bycia matką i błagajcie Chrystusa wcielonego od Boga naszego, i wzmocnijcie swoją mocą z góry. Amen . "

Modlitwa do Dziewicy "Pomocnik przy porodzie" nie musi być powszechnie akceptowana. Dziewica usłyszy prośby skierowane do niej, nawet jeśli zostaną sformułowane w zwykłych, przyziemnych słowach. Najważniejsze jest to, że ich serce i dusza mówią.

Modlitwa Matrona z Moskwy

Możesz również poprosić o pomoc dla siebie i swojego nienarodzonego dziecka od błogosławionej Matrona w Moskwie. Ten święty jest zaliczany do świętych Bożych i ma możliwość ochrony kobiety przed oczyma Pana. Można go rozwiązać w języku kościelnym, do którego zapisana jest modlitwa za poród Matrona: modlitwa o pomoc przy porodzie a do tej łaski z góry liczne cuda są wywyższone. Oddajcie się teraz z waszym łaskawym okiem na nas, grzesznikami, w smutku, chorobie i grzesznych pokusach, waszych dniach na utrzymaniu, pociesz nas, zrozpaczeni, uleczcie udręki naszej lyutyi, Boże, pozwól nam przez nasze grzechy, ratuj nas od wielu kłopotów i okoliczności, módlcie się do naszego Pana Jezus Chrystus przebacza nam wszystkie nasze grzechy, winy i upadki, jesteśmy od młodości aż do dnia dzisiejszego i godziny grzechu, a wraz z waszymi modlitwami otrzymujemy łaskę i wielkie miłosierdzie, uwielbiamy w Trójcy Jedynego Boga, Ojca i Syna i Ducha Świętego, teraz i zawsze i zawsze i zawsze. Amen . " I możesz przeczytać "Ojcze nasz" przed twarzą świętego, każdej nocy przed pójściem spać lub z początkiem znaków szybkiego rozwiązania ciężaru.

W rzeczywistości nie jest ważne, w jaki sposób twoja osobista modlitwa pomoże podczas porodu. Najważniejsze jest jasne zrozumienie tego, co chcesz, aby je przedstawić, konsekwentne formułowanie i wyrażanie swoich myśli, wysyłanie ich do konkretnej świętej kobiety.