Smaczne i bardzo soczyste owoce śliwki to doskonały produkt dietetyczny, który ma ponadto dobre właściwości lecznicze.

Jakie jest zastosowanie śliwki?

  1. Doskonały diuretyk, który usuwa z organizmu nadmiar wody i soli.
  2. Zalety śliwek są nieocenione, zawiera wiele witamin i przydatnych pierwiastków śladowych.
  3. Zaleca się stosowanie w przypadku nieżytów żołądka, wrzodów i niedokrwistości.
  4. Śliwka działa jak płuco środek przeczyszczający dlatego warto jeść, jeśli masz zaparcie. Wystarczająco rano przed jedzeniem, aby zjeść 12 owoców.
  5. Pomaga wydalać radionuklidy i czynniki rakotwórcze.
  6. Pozytywny wpływ na układ nerwowy.
  7. Dzięki witaminie P poprawia się stan naczyń krwionośnych i ciśnienie zostaje znormalizowane.
  8. Inna pozytywna strona śliwki dla utraty wagi - normalizuje ilość cholesterolu we krwi.
Prosta dieta

Aby zrozumieć, czy można schudnąć ze śliwek, spróbuj zastosować tę dietę: powinieneś spożywać nie więcej niż 1200 kcal dziennie. Musisz zjeść 200 gramów tego owocu na lunch i jeść tak przez 15 dni. Nie tylko stracisz wagę, ale także poprawisz kondycję swojej skóry.

Nowa technika

Dzisiaj popularna jest chińska śliwka na odchudzanie, którą można kupić online jako rodzaj herbaty z imbirem lub zieloną kawą. Składa się z: zielonej śliwki, zielonej herbaty w proszku i liści lotosu. Producenci zalecają stosowanie go osobom z nadwagą, zaparciami i ogromną ilością toksyn w ciele. Zastosuj to, czego potrzebujesz 1 szt. rano i 1 wieczorem. Tuż przed zakupem takiego leku, upewnij się, że jego jakość i skonsultuj się z lekarzem.

jaki jest pożytek z śliwki Kilka innych opcji diety

Ilość śliwki potrzebna do utraty wagi w tym wariancie powinna wynosić co najmniej 1 kg na dzień. Przez 4 dni tej diety możesz stracić do 3 kg nadwagi. Łączna ilość owoców jest podzielona na 5 posiłków. Również w tych dniach trzeba pić 2 litry płynu, może to być nie tylko woda niegazowana, ale także zielona herbata bez cukru.

Ta opcja jest znacznie prostsza niż mono-dieta. Możesz jeść wszystko oprócz cukru, tłuszczu, słodyczy i mąki. Ilość chleba i niskotłuszczowych fermentowanych produktów mlecznych powinna być ograniczona do minimum. Najlepiej gotować jedzenie na parze, w piekarniku lub gulaszu. Ostatni raz wolno jeść nie później niż o godz. 19.00. Po tym możesz pić wodę lub sok śliwkowy.