Konstrukcja altany drewnianej na letnią rezydencję może zostać powierzona specjalistom lub wykonana ręcznie. W każdym razie, w końcu dostaniesz wygodne i przytulne miejsce do wypoczynku w letniej rezydencji.

Projektowanie altan na letnie chaty

Teraz możesz znaleźć wiele firm oferujących budowę dowolnego projektu domków letniskowych w kilka dni. Takie prefabrykowane altanki na dacze wykonane z drewna są wykonane według wcześniej zaprojektowanych rysunków, dostarczone na miejsce i zebrane w ciągu kilku godzin. Jeśli zajdzie taka potrzeba później, taka konstrukcja może zostać przeniesiona do innego miejsca lub całkowicie zabrana wraz z nimi, gdy przeniosą się do nowego miejsca.Bufory są bardzo popularne z drzewa na domek letniskowy w formie namiotu, ponieważ nie tylko wyglądają pięknie i harmonijnie, ale pozwalają również na zainstalowanie rundy stół dla dużej liczby osób.

Jeśli lokalizacja na terenie jest ograniczona, można zbudować prostą altanę z dachem dwuspadowym lub nawet jednym dachem. Pomimo tego, że struktura wydaje się wystarczająco zwarta, w środku można umieścić dużą liczbę siedzeń, a nawet szeroki stół.

Okrągła altana do dacza zrobionego z drewna jest skomplikowana w samorealizacji, ale może być wykonana na zamówienie. Ta forma harmonijnie wpasuje się w każdy krajobraz terenu i stanie się jego dekoracją.

Pawilony na letnią rezydencję z drzewa z grillem

Ostatnio szeroko rozpowszechniono altanki, w których natychmiast przygotowano miejsce do gotowania szaszłyków i grilla. Jednocześnie taka konstrukcja wymaga instalacji komina, tak aby produkty spalania nie wypełniały altanki, ale rozciągały się na ulicę. Takie warianty altan często są również dostarczane z dodatkowymi aneksami kuchennymi z szafkami do przechowywania naczyń, powierzchni roboczych i zlewu z wodą. Lepiej jest wznieść taką konstrukcję na fundamencie kapitału, a także zrobić kształt nie kwadratowy lub okrągły, raczej wydłużony, aby usunąć miejsce do gotowania ze strefy odpoczynku gospodarzy i gości.

Pawilony tego rodzaju można całkowicie zastąpić werandy lub tarasy w domu, a jeśli witryna willi jest odwiedzana tylko w ciepłym sezonie, to w kuchni. Jest to bardzo korzystne, jeśli wewnętrzna powierzchnia domku jest niewielka i nie pozwala na wyposażenie pełnej kuchni w ściany i nie chce, aby rzeczy w pokojach absorbowały nieprzyjemne zapachy i parę podczas gotowania.

Pawilony wykonane z drewna na domek1Pawilony wykonane z drewna na domek2Pawilony wykonane z drewna na domek 3
Pawilony wykonane z drewna na domek4Pawilony wykonane z drewna na domek 5Pawilony wykonane z drewna na dacza6
Pawilony wykonane z drewna na domek7Pawilony wykonane z drewna na daczy8Pawilony wykonane z drewna na domek 9