Węże Panty, które w przeszłości służyły jedynie jako bielizna, na które niewielu ludzi zwróciło uwagę, dziś zamieniły się w stylowe akcesoria, do których kobiety pasują z wielką starannością. Projektanci regularnie oferują modne rajstopy dla fashionistek, które pomagają tworzyć niepowtarzalne obrazy. W szafie każdej kobiety zajmują godne miejsce. Niestety, większość tych produktów, zwanych pończochami, nie może pochwalić się wytrzymałością i wytrzymałością. Często, gdy rajstopy, które kosztują "okrągłą" ilość, są rozdarte już przy pierwszej skarpetce. Dlatego szukanie firmy, która produkuje nie tylko piękne, ale także wysokiej jakości rajstopy, nie jest łatwym zadaniem. Konieczne jest eksperymentalne znalezienie marki, której produkty spełnią wszystkie wymagania. Ale tego wszystkiego można uniknąć, jeśli kupisz rajstopy firmy Salzedonia (Calcedonia), która nawet na zdjęciu wygląda idealnie.

Rajstopy Calcedonia1Rajstopy Calcedonia2Rajstopy Calcedonia3
Urok Włoch

Każda kolekcja włoskich rajstopów Сalzedonia to paleta nowych kolorów, odcieni, faktur, oryginalnych wzorów, drukuje oraz opcje projektowania gumowych taśm. Projektanci, którzy tworzą rajstopy dla dziewczynek, zawsze akumulują w swoich kreacjach najbardziej aktualne trendy mody światowej, wcielając je w modele klasyczne i fantasy. Klasyczne i kolorowe rajstopy Calzedonia (Calcedonia) podkreślone są jaskrawymi kolorami, oryginalną fakturą, odważnymi decyzjami. Przez wiele sezonów jasne kobiece nogi, które doprowadzają mężczyzn do szaleństwa, pozostają na szczycie popularności, a nietuzinkowe rajstopy to niezbędny dodatek w nowoczesnej damskiej garderobie. Każda kolekcja włoskiej marki idealnie współgra z modami mody młodzieżowej, jednocześnie odpowiadając na kanony uwodzicielskiej kobiecości. Klasyczne, fantazyjne, ciągnące bezszwowe rajstopy Сalzedonia mogą nosić i dziewczęta-nastolatki oraz kobiety w dojrzałym wieku.

Szczególna uwaga w kolekcji włoskiej marki zasługuje na fantazyjne modele, które podbijają kobiece serca uwodzicielskimi koronkowymi motywami, w których pikantne wzory uosabiają niewinną kobiecość i zarazem agresywną seksualność. Siatki i koronki, które sprawiają, że nogi kobiet są lekkie efekt opalania w połączeniu z oszałamiającą gamą kolorów i nadruków dają kobietom mody ogromną przestrzeń do wyobraźni. Rajstopy marki Salzedonia stanowią doskonałe uzupełnienie wyglądu.

Różnorodność modeli

Jak już wspomniano, w kolekcjach włoskiej marki Calcedonia można znaleźć zarówno klasyczne modele doskonałej jakości, jak i fantazyjne rajstopy na każdy gust. W sezonie letnim nie można sobie wyobrazić bez najdelikatniejszych rajstop kapronowych, które są niezauważalne na nogach, a gęste klasyczne modele będą przydatne na wiosnę i jesień. Ale zakres rajstop zedrazedonia nie ogranicza się do tego. Za pomocą rajstop można dopasować kształt. Tak więc modele z serii "Kształtowanie z Kaledonii" są rajstopami, ciągnąc brzuszek i zaciskając pośladki. Rajstopy push-up Salzedonia są tak wygodne, że w każdych warunkach i o każdej porze roku będziesz w nich czuć się komfortowo. W chłodne dni marka Salzedonia oferuje rajstopy kaszmirowe o wysokiej elastyczności i zwykłej łatwości dla wszystkich produktów firmy lub modele wykonane z wełny z domieszką elastanu. Te rajstopy są tak eleganckie, że noszenie ich pod spodniami jest przestępstwem!

Projektanci marki zadbali o to, aby w dziecięcej szafie pojawiła się jakość i mocne rajstopy. Seria Calzedonia dla dzieci to modele o jasnych kolorach z zawartością organicznej bawełny.

Rajstopy Calcedonia4Rajstopy Calcedonia5Rajstopy Calcedonia6
Rajstopy Calcedonia7Rajstopy Calcedonia8Rajstopy Calcedonia9
Rajstopy Calcedonia10Rajstopy Calcedonia11Rajstopy Calcedonia12