Nie jest tajemnicą, że każdy z nas chce od czasu do czasu zmieniać. Właściciele krótkich fryzur i średniej długości włosów nagle zaczynają marzyć o długich lokach, kręcone dziewczyny chcą prostować włosy ... Aby zmienić obraz bez kardynalnych procedur fryzjerskich, fałszywy ogon jest idealny. Pomoże to prosto włosom, aby uzyskać loki, właściciele naturalnego koloru, aby doświadczyć najciekawszych i najjaśniejszych miejsc shatusha , a także kobietom, którym natura nie obdarowała grubego mopa, daje szansę na uzyskanie grubego warkocza lub masowej, uroczystej stylizacji. Jednym słowem - rzecz uniwersalna!

Dlaczego warto wybrać fałszywy ogon naturalnych włosów?

Wszystko jest dobrze z umiarem, więc niewiele kobiecych sztuczek, aby poprawić wygląd, nie musi być oczywiste. Jeśli już zdecydowałeś się urozmaicić swoją fryzurę za pomocą kokardki, nie powinna ona znacząco różnić się od większości włosów. Dlatego nie należy kupować sztucznych pasm - są one widoczne wizualnie, a w dotyku są zupełnie inne. Idealnym rozwiązaniem byłby naturalny ogon z włosami w swojej strukturze i kolorze. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać odpowiedni chignon:

 1. Postaraj się, aby kierunek włosów na wszystkich pasmach był taki sam, co znacznie ułatwi stylizację.
 2. Nie wybieraj zbyt dużego ogona, aby nie stworzyć dużego kontrastu pomiędzy objętością włosów u nasady i na końcach.
 3. Przed zakupem porównaj kolor włosów i włosów w świetle dziennym. Przesuń się półtora do dwóch metrów od lustra, aby docenić wrażenie z daleka.
 4. Lepiej jest preferować plaster na taśmie, niż na spinkach. To znacznie zwiększy liczbę fryzur z produktem i uprości stylizację. Czasami nawet sztuczny ogon na wstążce jest lepszy od naturalnego na wsuwce.

Warianty fryzur z nałożonym ogonem

Najprostsza fryzura z łatki ogonowej jest wykonywana w kilka sekund: musisz zebrać włosy w gładki ogon i zawiązać wstążkę z łatką na wierzchu. Przy bardziej uroczystych okazjach napowietrzne pasma mogą być ukryte w stylizacji. Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci wyglądać nieodparcie:

 1. Gryź włosy i fałszywy ogon na warkocz Ogon ryby .
 2. Włóż włosy do korzeni, aby uzyskać objętość, pozwoli to na użycie bardziej bujnego chignon;
 3. Zbierz włosy w fryzurę "malwiny", przywiąż ogon do górnej części, pozostawiając luźne włosy.
 4. Stwórz obszerną paczkę z włosów i kokieterii.
 5. Użyj taśm.
 6. Nie bój się asymetrii, nie strzelaj z boku, używaj wielowarstwowego tkania.
 7. Na uroczyste okazje, warkocze i loki będą działać, można ułożyć ogon łaty, a także większość włosów.
naturalne łaty ogon1naturalna łatka tail2naturalne przesyłki tail3
naturalna łatka tail4naturalna łatka tail5naturalny ogon przesyłki6
naturalne łaty ogon7naturalna łatka tail8naturalna łatka tail9