Fałszywe pasma włosów na spinkach pozwalają ci wykonać fryzurę na dowolną długość włosów. Ostatnio ta metoda nie jest zaniedbywana nie tylko przez gwiazdy, które muszą zaimponować publiczności swoim niezwykłym wyglądem i ciągłymi zmianami, ale także zwykłymi dziewczynami, które chcą zrobić niecodzienny obraz.

Tak więc, jeśli przed nami uroczyste wydarzenie - ślub, urodziny lub przyjęcie, możesz bezpiecznie eksperymentować nie tylko z długością włosów, ale także z kolorem. Ta metoda nie szkodzi włosom, w przeciwieństwie do budowanie , ale efekt trwa krócej - nie, powóz nie zamienia się w dynię, a sukienka nie stanie się domową szlafmą po 00:00, jak w słynnej bajce, a fryzura zachowa wygląd tyle, ile potrzebujesz, ale z klipsami do włosów jest niewygodna do spania, a zatem po uroczystości włosy będą musiały zostać rozpuszczone.

Wybór pasm: jasny czy naturalny?

Zanim wybierzesz włosy, musisz wybrać pasma: mogą być w jasnych kolorach, w nienaturalnych odcieniach (idealne do stworzenia bajkowego obrazu na nowy rok, halloween lub na imprezę tematyczną) lub do dopasowania naturalnych odcieni włosów. Ta ostatnia opcja jest lepsza dla eleganckiego i romantycznego wyglądu.

Kolor pasemek na spinkach powinien być tak dobrany, aby kontrast wyglądał: na przykład dla brunetek jest czerwony, wiśniowy i niebieski, dla blondynki - pomarańczowy i niebieski, a dla rudowłosego - zielony.

Nici naturalnych kolorów do wyboru najtrudniejsze, ponieważ muszą w jak największym stopniu dopasować kolor włosów.

Również spinki do włosów mogą być naturalne lub sztuczne:

 • naturalne splotki na spinkach są preferowane, ponieważ wyglądają bardziej naturalnie i przez dłuższy czas;
 • Sztuczne pasma na spinkach do włosów są tańsze niż naturalne, ale łatwo je pomieszać - aby utrzymać je w dobrej kondycji, są znacznie trudniejsze i nie wyglądają tak naturalnie, jak naturalne.

Jak przywiązać pasma do spinki do włosów?

Przygotowanie

Zanim zaczniesz tworzyć, musisz przygotować spinki do włosów na spinkach do włosów: do tej fryzury potrzebują około 2 sztuk. Długość pasków dobierana jest w zależności od długości ich włosów - nie powinna przekraczać 20-15 cm Pasma zastosowane w tej klasie mistrzowskiej są naturalne i dopasowane do koloru włosów.

Aby wykonać codzienną fryzurę z zamkami na spinki do włosów, przygotuj włosy - jeśli powinny być proste, wyrównaj je suszarką do włosów i przeczesz po osuszeniu lub śrubie lokówka .

Klasa mistrzowska

 1. Zwinąć splotki na korzenie w linii prostej - od czoła do tyłu głowy. Weź pasma o średniej grubości 4-6 cm i układaj je w kierunku przeciwnym do wzrostu w kierunku czoła.
 2. naturalne splotki na spinkach do włosów 1
 3. Przechodząc na środek karku, zacznij przeczesywać pasma boczne w tym samym kierunku, od twarzy do karku. W rezultacie musi zostać uzyskana objętość, za pomocą której można przyczepić się do górnych pasm niepostrzeżenie.
 4. naturalne splotki na spinkach 2
 5. Kiedy zostanie uformowana górna część górnej części karku, przystąpić do naniesienia pasm: podnosimy obnażone pasmo ku górze od środka karku i umieszczamy je na środku karku u nasady włosów.
 6. naturalne splotki na spinkach do włosów 3
 7. Teraz obniżamy górną nić, o grubości 5-6 cm na przylegające do niej włosy, i unieruchamiamy pozostałe górne nici na czubku głowy i ponownie nakładamy następne, drugie pasmo.
 8. naturalne splotki na spinkach 4
 9. Teraz bierzemy boczne pasmo czasowe i przekręcamy je, unieruchamiając niewidzialne.
 10. naturalne splotki na spinkach 5
 11. Następnie rozprowadzamy pasma w obszarze czoła, a na wierzchołku grzebiemy kilka cienkich pasm, mocując je sprayem do objętości. Jest to konieczne, aby pięknie zakończyć tworzenie włosów.
 12. naturalne splotki na spinkach 6
 13. Pasemka na czole układane są w przeciwnym kierunku, gdzie wykonaliśmy opaskę uciskową. Na tym etapie możesz użyć ukrycia, jeśli włosy są źle zamocowane.
 14. naturalne splotki na spinkach 7
 15. Ostatnim etapem jest dodanie struktury do loków. Posypać sprayem na loki niektórych pasm (włączając te, które przywiązaliśmy) i ułożyć je palcami, aby wyglądały harmonijnie z włosami.
 16. naturalne splotki na spinkach do włosów 8