W nowoczesnych warunkach kobieta ma wszystko, co niezbędne, aby zawsze wyglądać atrakcyjnie i nie spędzać z nią zbyt wiele czasu. Dziś jednym z wiernych asystentów w tworzeniu nieodpartego i pełnego obrazu jest akcesoria fryzjerskie, takie jak fałszywe grzywki, które każdego dnia zyskują coraz większą popularność.

W jakich przypadkach stosuje się fakturowanie?

Huk dla kobiety to nie tylko hołd dla najnowszych trendów mody i jej fryzura, ale także sposób na wyrażenie jej stylu i osobowości. Właśnie ta część fryzury przyciąga najwięcej uwagi, a jeśli jest dobrze dobrana, może również służyć jako "maskowanie" niektórych wad i odwracanie uwagi od wad twarzy.

Oczywiście najlepiej byłoby spojrzeć na swoje. grzywka , ale w niektórych przypadkach trzeba użyć faktury.

Na przykład, jeśli:

 • trudno jest stworzyć huk z własnych włosów (na przykład, jeśli włosy są zbyt ciasne i kręcone);
 • istnieje chęć odcięcia uderzenia, ale nie jest łatwo zdecydować od razu o jego kształcie i długości;
 • do tymczasowej zmiany obrazu bez kardynalnych interwencji (obcięcie włosów).

Rodzaje fałszywych uderzeń

Istnieje kilka rodzajów poprawek:

 1. Według materiału :
  • sztuczne grzywki;
  • naturalna łata grzywki.
 2. Zgodnie z formularzem :
  • prosto;
  • skośne ;
  • z rozszerzonymi pasmami bocznymi.
 3. Metoda mocowania :
  • łata grzywka na szpilki do włosów;
  • grzywka na krawędzi.

Dodatkowo łatki mają różny kolor, dzięki czemu możesz łatwo wybrać opcję, która pasuje do twojego własnego odcienia włosów. Ponadto fałszywe grzywki można barwić, zwinąć, wyprostować żelazkiem itp. Ale odnosi się to tylko do fałszywych uderzeń z naturalnych włosów, niemożliwe jest zastosowanie tych wszystkich procedur do sztucznej grzywki.

Naturalne grzywki wyglądają bardziej naturalnie i nieodróżnialne od ich własnych włosów, ale sztuczne mają dużą zaletę - przystępną cenę. Dlatego, jeśli potrzeba huku na fakturę, na przykład, tylko na jeden wieczór, bardziej racjonalnie byłoby wybrać huk z materiału syntetycznego.

Jeśli faktura grzywka będzie długa, może być odcięta, nadając odpowiedni kształt, w zależności od kształtu twarzy i długości włosów. Można to zrobić zarówno samodzielnie, jak i u fryzjera.

Jak dołączyć fałszywe grzywki?

Mocowanie łatki na spinkach jest bardzo proste. Do tego potrzebujesz:

 • odgarnij włosy;
 • Dołączaj łatki do łatania z otwartymi klipsami do linii włosów;
 • Po zdefiniowaniu linii mocowania zamknij klipsy;
 • ponad ustaloną grzywką, przeczesz i umieść włosy w taki sposób, aby zakryć punkt zaczepienia grzywki i przejść od włosów do niewidocznych.

Sztuczny huk na obręczy jest jeszcze łatwiejszy - wystarczy odgarnąć włosy i położyć na obręczy za pomocą grzywki. Po ustaleniu grzywka może zostać naprawiona za pomocą lakieru do włosów lub innych produktów do stylizacji.

Tak więc w ciągu kilku minut możesz stworzyć zupełnie nowy i oryginalny obraz, a jeśli chcesz szybko wrócić do oryginalnej wersji bez uszkodzenia własnych włosów.

Jak dbać o uderzenia faktury?

W razie potrzeby umyć grzywkę za pomocą zwykłego szamponu do włosów lub szamponu nawilżającego. Umyć i spłukać w misce z ciepłą wodą. Aby to zrobić, delikatnie spienić włosy i po prostu opuścić je do miski na kilka minut, a następnie spłukać. Po umyciu grzywki z naturalnych włosów, zaleca się stosowanie balsamu do włosów. Aby wysuszyć sztuczne plasterki grzywka powinna znajdować się tylko w powietrzu (na ręczniku lub sznurze), można użyć naturalnej suszarki do włosów. Nie możesz pocierać, ściskać fałszywej grzywki i czesać jej w stanie mokrym.

Fałszywe uderzenia 1Fake Bang 2Fałszywe uderzenia 3
Układane na grzywce 4Fake Bang 5Fałszywy bang 6
Fałszywy bang 7Fałszywy bang 8Fałszywy bang 9