Odzież ciążowa Wybór odzieży wierzchniej dla kobiet na stanowisku trudnego zadania. Chcę znaleźć coś stylowego i nowoczesnego, a jednocześnie lekkie i całkiem ciepłe. Na szczęście obecnie oferta odzieży dla kobiet w ciąży na okres jesienno-zimowy ułatwia znalezienie modeli, które w pełni spełniają wszystkie te wymagania.

Ciepłe, jesienne ubrania dla ciężarnych

Wiodące pozycje są płaszcz i parki z lekkimi kurtkami. W pierwszym przypadku kobieta pozostaje elegancka i nie musi wybierać między komfortem a piękną drogą. A parków - Doskonałe rozwiązanie na każdy dzień, ponieważ idealnie nadają się do miejskiego stylu.

Dziś odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży jest prezentowana we wszystkich stylistycznych kierunkach i nie ma problemu z wyborem odpowiedniego stylu na dowolny okres:

  1. Najbardziej wygodną i popularną opcją jest płaszcz z sylwetką "trapezu". Najczęściej są modele z tradycyjnego kaszmiru, aksamitu z dużą blizną i, oczywiście, tweedu. W początkowej fazie taki styl ukrywa mały brzuszek, aw trzecim trymestrze sprawia, że ​​czujesz się komfortowo, ponieważ nic nie wiąże ruchów i nie naciska. Modele ze stójką są bardzo popularne, a długość różni się od kolana i jest nieco wyższa.
  2. Sylwetka "dzwonka" nie jest pierwszym rokiem zapotrzebowania wśród oczekujących matek. Wygląda na zabawę, a kobieta w niej jest bardzo romantyczna.
  3. Jeśli jesień przyjdzie sama, możesz podnieść w górę mini-spalone modele. Wyglądają szczególnie pięknie na wysokich kobietach o szczupłych nogach. Odpowiedni na dowolny okres. Ale ta opcja jest dobra tylko dla ciepłego okresu, ponieważ brzuszek w niej jest ledwo pokryty i zimnym wiatrem może być zamarznięty.

Wybór kurtek jest nie mniej szeroki. Tutaj znajdziesz zarówno proste wydłużone modele dla miłośników surowego stylu, jak i więcej młodzieży z kapturami i różnego rodzaju kieszeniami.

Dla kobiet w ciąży, które uwielbiają rozpieszczać się ubraniami nawet podczas ciąży, na okres jesienno-zimowy są eleganckie krótkie płaszcze. Z reguły są to proste lub lekko rozszerzone style z bardzo lekkiego futra z cienką podszewką.

Odzież dla kobiet w ciąży w zimie

Wśród opcji odzieży wierzchniej dla kobiet w ciąży na zimę, najczęstszą preferencją są kurtki puchowe lub kurtki na wyściółce poliestrowej, holofiber i tinsuleyte. Są bardzo ciepłe i jednocześnie prawie nieważkie. Wybór jest nie mniej szeroki niż w zwykłych sklepach. Zaleca się kupowanie ubrań dla kobiet w ciąży tylko w wyspecjalizowanym sklepie z prostego powodu: styl jest tak dopasowany, aby na każdej długości brzuszek był niezawodnie chroniony przed wiatrem i zimnem. Jeśli weźmiesz kurtkę puchową tylko o kilka rozmiarów większą, będzie ona "chodzić", a przez nią będzie łatwo przeniknąć zimno.

Jako topowa odzież zimowa dla kobiet w ciąży, możesz wybrać lekki płaszcz z owczej skóry. Zasada jego krawiectwa niewiele różni się od futra. Zwykle jest to trochę wolne cięcie, długość jest co najmniej w połowie uda i oczywiście przemyślaną sylwetkę, dzięki czemu brzuch jest całkowicie ukryty.

Wybierając top odzież zimową dla kobiet w ciąży należy kierować się następującymi kryteriami:

  • Pamiętaj, aby wypróbować wybrany model i uważać, aby nie było otwartych przestrzeni i nic nie wybuchnie poniżej;
  • bardzo ładnie skrojone style z zamkiem błyskawicznym, gdzie jest specjalna zamykana planochka, ponieważ zimne powietrze bez przeszkód przechodzi przez zamek błyskawiczny;
  • Oczywiście, produkt wykonany z naturalnego puchu będzie świetny do ogrzewania, ale bardzo trudno jest nim się zająć, więc przy wyborze koloru warto wziąć pod uwagę częstotliwość mycia;
  • Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży powinna pasować do ciała, ale pozostawić niewielką szczelinę pod rosnącym brzuszkiem, dlatego zazwyczaj na dolnej krawędzi znajduje się dodatkowa gumka, dzięki czemu kurtka ściśle przylega.

Jeśli wybierzesz ubrania w dobrym sklepie, wszystkie te wymagania będą brane pod uwagę. Jest oczywiste, że musisz kupować rzeczy dla kobiet w ciąży przez jeden sezon i istnieje pokusa oszczędzania. Lepiej jednak kupić kurtkę puchową o niższej jakości, niż rozczarować się zakupem w tygodniowych skarpetach.

Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 4Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 1Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 2
Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 3Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 5Odzież wierzchnia dla kobiet w ciąży 6