Maternity Outerwear Spring Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych wiosennych dni, chcesz zdjąć ciemne i uciążliwe zimowe ubrania i zmienić się w coś jasnego i jasnego. Tymczasem wiele dziewcząt staje przed problemem nabycia wiosennego płaszcza, płaszcza przeciwdeszczowego lub kurtki. Dotyczy to zwłaszcza przyszłych mumii, które wkrótce oczekują narodzin dziecka, ponieważ ubrania, które założyły na jesień, będą teraz małe.

W tym artykule porozmawiamy o tym, jak wybrać odzież wierzchnią na wiosnę dla kobiet w ciąży, aby przyszła matka czuła się w niej pewna i wygodna.

Odzież na wiosnę dla kobiet w ciąży

Ubrania wiosenne dla kobiet w ciąży, przede wszystkim, powinny być wygodne. W żadnym wypadku kurtka lub płaszcz nie może przylgnąć do brzucha przyszłej matki i dać jej choćby najmniejszych niedogodności. Wiele dziewcząt, znajdujących się w interesującej pozycji, po prostu nabywa odzież zewnętrzną o 2-3 rozmiary, ale nie wygląda najlepiej.

Obecnie dostępna jest szeroka gama jasnej i pięknej odzieży wierzchniej na wiosnę, specjalnie zaprojektowana dla kobiet w ciąży, w której będziesz wyglądać pięknie i elegancko.

Czekając na dziecko, nie powinieneś wybierać drogich modeli, ponieważ najprawdopodobniej będziesz mógł nosić te ubrania tylko przez jeden sezon; lepiej wybrać bardziej praktyczne opcje, także w dużych ilościach prezentowane w różnych sklepach.

Jak wybrać płaszcz i płaszcz przeciwdeszczowy dla kobiet w ciąży?

Wybór wiosny Płaszcz macierzyński zawsze okazuje się być czysto indywidualna. Niektóre przyszłe matki starają się uwydatnić swój brzuch, podczas gdy inne, wręcz przeciwnie, ukrywają je przed wzrokiem ciekawskich. W każdym razie warto wybrać taki model, aby nic nie naciskało na brzuch, a Ty czujesz się zrelaksowany i komfortowy.

Jeśli chodzi o model, idealnym rozwiązaniem dla ciężarnej dziewczyny byłaby warstwa średniej długości, tuż nad kolanem lub co najmniej nieznacznie pokrywająca pośladki. Rąbek nie powinien być zbyt szeroki, aby zimny wiosenny wiatr nie uderzał pod kurtką. Lepiej wybrać opcję z kapturem i kołnierzem, który można podnieść w przypadku złej pogody.

Wiosna macierzyński płaszcz przeciwdeszczowy także, przede wszystkim, powinny być wygodne. Zalecenia tutaj są takie same, jak przy wybieraniu płaszcza, ale dodatkowo należy zwrócić uwagę na materiał. Czekając na dziecko, nie warto kupować płaszcza przeciwdeszczowego wykonanego z materiałów syntetycznych, które "nie oddychają".

Jak wybrać kurtkę dla kobiet w ciąży?

Idealną opcją na wiosnę dla przyszłej mamy będzie kurtka z gumką, która podtrzymuje brzuszek. Zasadniczo taki model można nosić po zakończeniu ciąży, ponieważ jeśli guma jest zaciśnięta, wiele kurtek wygląda zupełnie normalnie.

Możesz również wziąć pod uwagę kurtki do noszenia - po narodzinach dziecka możesz spacerować z dzieckiem bez korzystania z wózka dziecięcego, co w niektórych przypadkach ułatwia życie młodej matce.

Maternity Outerwear Spring 1Maternity Outerwear Spring 2Maternity Outerwear Spring 3
Maternity Outerwear Spring 4Maternity Outerwear Spring 5Maternity Outerwear Spring 6
Maternity Outerwear Spring 7Maternity Outerwear Spring 8Odzież ciążowa Wiosna 9