Ciąża jest jednym z najlepszych okresów w życiu kobiety. W tych szczęśliwych dziewięciu miesiącach każda przyszła mama chce wyglądać modnie i atrakcyjnie. Jednak będąc w stanie ubierać się w tym samym czasie ciepło i modnie, jest dość trudne.

Wraz z nadejściem pory deszczowej - modne kobiety, które znajdują się w interesującej pozycji, trudno jest wybrać odpowiednią odzież wierzchnią. Wynika to z faktu, że postać ciężarnej szybko zmienia swój kształt - brzuch jest wyraźnie zaokrąglony, piersi i biodra rosną. Jedną z najważniejszych opcji dla odzieży wierzchniej w tym przypadku może być płaszcz dla kobiet w ciąży.

Modny płaszcz dla kobiet w ciąży - różnorodność kształtów i stylów

W oczekiwaniu na dziecko wiele kobiet zaczyna się wstydzić nieuchronnych zmian w kształcie. Niektórzy próbują ukryć zauważalnie zaokrąglone kształty pod bezkształtnymi ubraniami, inni próbują "wycisnąć" w znajomym ubraniu.

Specjalnie dla przyszłych matek projektanci marek modowych tworzą świetne linie modnych ubrań, w których różne płaszcze i kurtki zimowe dla kobiet w ciąży .

W wyspecjalizowanych butikach i sklepach internetowych dziś można znaleźć różne modele płaszczy dla kobiet w ciąży, wykonane z różnych tkanin w odpowiednim stylu.

  1. Na wczesną jesień, płaszcze przeciwdeszczowe dla kobiet w ciąży lub aktualne modele okopów wojskowych są idealne. Ten płaszcz przeciwdeszczowy ze specjalnej wiatroszczelnej i nieprzemakalnej tkaniny ochroni przyszłą mamę przed porywami jesiennego wiatru i powstrzyma ją przed zamoczeniem w deszczu.
  2. Wygląda elegancko dzianinowy płaszcz dla kobiet w ciąży. Wygodne i lekkie modele z miękkiej przędzy z wełny lub moheru doskonale zatrzymują ciepło i nadają się do wczesnej jesieni.
  3. Panie z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, bez wątpienia, jak modne płaszcze, ponczo dla kobiet w ciąży, szyte z grubych tkanin z kraciastym nadrukiem. Model ten ukryje brzuszek przed wzrokiem ciekawskich i zapewni jego właścicielce pełną swobodę ruchów.
  4. Rozkloszowane płaszcze macierzyńskie wyglądają świetnie. Stylowe modele kaszmiru, grubej serwety lub wełnianej tkaniny z futerkiem będą ciepłe w chłodne dni późnej jesieni lub wczesnej zimy.
  5. Fani klasycznych opcji docenią elegancki dwurzędowy lub jednorzędowy płaszczyk dla kobiet w ciąży. Wyposażone w specjalną ocieplaną podszewkę takie opcje pozwolą ogrzać kobietę w zimie.
  6. Mami, prowadząc aktywny tryb życia, docenią wszechstronne transformatory płaszczowe dla kobiet w ciąży. Takie płaszcze, wykonane z tkaniny wodoodpornej, wyposażone w poziome gumki i specjalną pionową wkładkę z przodu, mogą być używane nie tylko w czasie ciąży, ale także po porodzie.
Zasady wyboru

Wybierając odzież wierzchnią dla kobiet w ciąży - płaszcz, płaszcz przeciwdeszczowy lub kurtkę, należy pamiętać o kilku prostych zasadach, które pozwalają spędzić najszczęśliwsze dziewięć miesięcy w życiu kobiety z komfortem.

Najpierw powinien pasować płaszcz dla kobiet w ciąży. Nie bądź zbyt luźny ani zbyt ciasny. Tylko w tym przypadku przyszła mama poczuje się komfortowo i ciepło.

Po drugie, odzież wierzchnia powinna być wykonana ze specjalnych hipoalergicznych materiałów, które doskonale zatrzymują ciepło i chronią ciało kobiety przed hipotermią.

Po trzecie, styl odzieży wierzchniej powinien być tak komfortowy, jak to tylko możliwe. Zgadzam się, kobieta z zaokrąglonym brzuchem będzie znacznie wygodniejsza w płaszczu trapezowym dla kobiet w ciąży niż w dopasowanym modelu pod pasem.

Płaszcze ciążowe 1Płaszcz macierzyński 2Płaszcze dla kobiet w ciąży 3
Płaszcze ciążowe 4Płaszcze ciążowe 5Płaszcz macierzyński 6
Płaszcze dla kobiet w ciąży 7Płaszcze ciążowe 8Płaszcze ciążowe 9