Płatki owsiane na odchudzanie to świetny produkt dietetyczny, który może być dla Ciebie nie tylko smacznym i pożywnym śniadaniem, ale także dobrym deserem.

Dieta na płatkach owsianych

Użyj płatków owsianych do utraty wagi jest bardzo proste. Dieta nie wymaga żadnych drogich produktów ani długiego czasu na odchudzanie. Przez tydzień na tej diecie doskonale oczyszczasz organizm z toksyn i toksyn i tracisz około 3 kg nadwagi. Fajną rzeczą jest to, że nie musisz siedzieć głodnym. W ciągu dnia nie pić wody - co najmniej 1,5 litra (bez herbaty i zupy). Takie podejście pomoże Ci nie odczuwać głodu.

Racja dla każdego z tych siedmiu dni będzie następująca:

  1. Śniadanie : 2-3 łyżki suchej mąki owsianej zalać szklanką wrzącej wody, pozostawić na 10 minut. Trzy do jednego jabłka. Zamiast jabłka w różne dni można użyć: łyżki miodu, bananów, winogron, rodzynków, suszonych moreli, gruszki, brzoskwiń, orzechów.
  2. Drugie śniadanie Jabłko, gruszka lub pomarańcza, szklanka zielonej herbaty bez cukru.
  3. Lunch Zupa bulionowa z płatków owsianych (w tym celu ukraść 1 łyżkę płatków w szklance wrzącej wody), sałatkę warzywną (kapusta, papryka, pomidor, ogórek - dowolne składniki plus łyżka oliwy z oliwek).
  4. Wysoka herbata Część naturalnego jogurtu.
  5. płatki owsiane
  6. Kolacja Wybierz sałatkę owocową lub warzywną, ubitą w jogurt o niskiej zawartości tłuszczu.

Jeśli chcesz, możesz ugotować płatki owsiane w powolnym piecu, ale lepiej jest po prostu zalać go wrzątkiem i przykryć pokrywką przez 10 minut. Jeśli masz natychmiastowe płatki owsiane, będą gotowe w ciągu 5-6 minut.

Płatki owsiane kalorii

Potrawy z płatków owsianych są dość bogate w kalorie, ponieważ produkt ten ma 366 kalorii na 100 gramów. Ale nie zapominaj, że płatki zwiększają się około 3 razy, co oznacza, że ​​gotowe danie będzie miało około 122 kalorii na 100 gramów.