Lubi - Tak jest psy myśliwskie doskonale atakują zwierzęta futerkowe, ptaki i dużych mieszkańców lasu. Mają dobrze rozwinięty instynkt łowcy, zapach, wzrok i słuch. Te puszyste piękności stają się dobrymi przyjaciółmi dla ich właścicieli i ich dzieci. Dla dobrego istnienia husky potrzebuje budki, no i oczywiście nazwy.

Jakie są nazwy psów psy husky?

Ponieważ celem tej rasy jest polowanie, dają im również nazwy związane z tą działalnością. Na przykład rosyjskie pseudonimy dla psów dziewcząt mogą być: Vyatka, Yuma, Taiga, Belka, Lapa, Zayka, Kashtanka itp.

Przedstawiciele tej rasy są bardzo odporni, z gęstymi włosami, ciągle wygiętym ogonem i głośnym szczekaniem. Dlatego też otrzymują takie imiona jak: Duma, Kokietka, Sen, Spark, Prima, Muse, Siren, Judy, Sparta, Binga, Ode, Ike itd.

Nawet w starożytności psy myśliwskie otrzymały przezwiska za cechy, które posiadali. Niezwykłe pseudonimy dla psów dziewcząt: Burza z piorunami, Wąż, Odwaga, Wir, Prank, Rakieta, Bullet - podkreśliły ich zachowanie.

Imiona dają upodobania i zależą od ich wielkości. Na przykład pseudonimy dla dużych psów dziewcząt - Mostag, Makhina, Skala, Gorynya, Dubina itd. Te imiona oznaczają moc i wielkość.

Znaczenie pseudonimów dla psów dziewcząt

Jeśli psa zabiera się z przedszkola, jego imię musi występować w nazwie. Na przykład husky nazywa się Delhi-Land Diana, co oznacza, że ​​przedszkole nazywa się "Delhi-Land".

Oto kilka przykładów nazw husky:

  • pseudonimy wskazujące indywidualne cechy: Mahra, Song, Bun, Baby, Toffee, Zateya, Silence;
  • pseudonimy określające terminy geograficzne: Wołga, Purga, Zvezda, Diuna, Elba, Dolina;
  • nazwy roślin i zwierząt: kwiat, pigwa, mewa, świnia, panda, pączek, persimmon;
  • postacie historyczne: królowa, nimfa, Tetra, Kleopatra, Nefertiti, Shahinya, Ewa, wróżka;
  • Pseudonimy zapożyczone od ludzkich imion: Sally, Cindy, Julia, Jan, Mary, Jeanne.