Współczesne kobiety mody nieustannie uczestniczą w niekończącym się wyścigu o doskonałość. Analizują trendy w modzie, badają aktualne trendy w makijażu, perfumach, pielęgnacji ciała, wycinają włosy bez żalu i repaintują je, by zadowolić chwilową modę. Czasami takie eksperymenty negatywnie wpływają na jakość włosów. Aby uniknąć traumatycznego efektu zabrudzenia i środków chemicznych loki można użyć peruk z włosów. Kardinalna zmiana obrazu przy ich pomocy nie spowoduje nieprzyjemnych konsekwencji dla zdrowia włosów. Co więcej, możesz to zmienić co najmniej codziennie - możesz w każdej chwili wrócić do oryginalnego obrazu.

Peruki damskie z naturalnych włosów

Peruki z naturalnych włosów mają kilka zalet w stosunku do ich syntetycznych odpowiedników:

  1. Przyjazność dla środowiska. Naturalne peruki są bezpieczne, nie wydzielają szkodliwych substancji, mogą być stosowane w każdym wieku.
  2. Naturalność Jakość naturalnych peruk wygląda jak "rodzime" włosy, nie różniące się od naturalnych włosów.

Dbanie o elitarne peruki z naturalnymi włosami nie jest trudne - możesz zrobić z nimi wszystko, co robisz ze swoimi włosami - umyć, wysuszyć i stylizować za pomocą produktów do stylizacji.

Peruki wykonane z naturalnych włosów mogą być zwinięte. W takim przypadku można użyć zwykłych środków do zwijania - lokówek, lokówki lub prasowanie. Oczywiście podczas zawijania należy uważnie monitorować temperaturę, aby nie spalić nici peruki.

Jeśli chcesz, możesz obciąć perukę. Najlepiej dać to profesjonalistom, ale możesz zrobić to na własną rękę. Najważniejsze - ostrożnie zapiąć perukę przed rozpoczęciem fryzury, aby się nie ślizgała, inaczej zgrabne nici nie zadziałają.

Być może jedyną wadą wysokiej jakości peruk z naturalnych włosów jest ich wysoka cena. Naturalne ręcznie robione peruki wykonane metodą indywidualną są szczególnie drogie, jednak jakość takiej peruki, wykonanej przez dobrego mistrza, zachwyci Cię przez wiele lat.

Peruki, podszewka z naturalnych włosów pozwalają na dodanie dodatkowej objętości lub długości do włosów, a także na nowe rodzaje stylizacji włosów, które wcześniej były niedostępne ze względu na indywidualne cechy włosów. Z ich pomocą szybko rozwiązuje się problem wypadania włosów na częściach głowy - puste obszary skóry pokrywa się warstwą odpowiedniego koloru, której włosy miesza się z dużą ilością włosów, dzięki czemu ta nakładka jest całkowicie niewidoczna.

peruki naturalne 1peruki naturalne 2peruki naturalne 3

Naturalne długie peruki

Długie peruki będą pasować wszystkim dziewczętom, które marzą o luksusowych włosach, ale z jakiegoś powodu nie mogą rozwinąć własnych włosów o odpowiedniej długości i objętości.

Uważają, że waga długich peruk z włosów naturalnych może być dość znaczna, ponieważ włosy naturalne są zauważalnie cięższe niż ich syntetyczne odpowiedniki.

peruki naturalne 4peruki naturalne 5peruki naturalne 6
peruki naturalne 7peruki naturalne 8peruki naturalne 9

Krótkie peruki z naturalnych włosów

Krótkie peruki tworzą największą i najbardziej popularną grupę peruk z naturalnych włosów. Przydadzą się tym, którzy chcą zaktualizować włosy, ale nie ryzykują obcięcia własnych włosów.

Dla osób całkowicie pozbawionych włosów istnieją specjalne peruki z silikonowymi wstawkami na wewnętrznej stronie podstawy peruki. Za pomocą takich wkładek perukę można bezpiecznie przymocować w ciągu dnia i można ją w razie potrzeby łatwo wyjąć (na przykład w nocy).

Przykłady najlepszych peruk z naturalnych włosów przedstawione są w naszej galerii.

peruki naturalne 10peruki naturalne 11peruki naturalne 12
peruki naturalne 13peruki naturalne 14peruki naturalne 15
peruki naturalne 16peruki naturalne 17peruki naturalne 18