Lepiej zrozumieć przeszłość Argentyńczyków, odwiedzając Narodowe Muzeum Historyczne Argentyny. Znajduje się w słynnym park Lesam , która w dzielnica San Telmo . To miejsce zawsze było atrakcyjne dla turystów i właśnie w tym celu przeniesiono ekspozycję muzealną.

Historia muzeum

Pierwotnie znajdowało się tam Narodowe Muzeum Historyczne Argentyny Miejski Ogród Botaniczny . Pod koniec XIX wieku został ufundowany przez burmistrza Buenos Aires - Francisco Seeb. Celem tego muzeum było odtworzenie ducha minionej epoki w celu wzmocnienia patriotyzmu ludności.

Здание музея

Pierwsze eksponaty to przedmioty osobiste, meble, instrumenty muzyczne tych, którzy walczyli o niepodległość Argentyna . Potomkowie rewolucji majowej szukali artefaktów na ekspozycję w starych skrzyniach, strychach, porzuconych rezydencjach.

Личные вещи революционеров

W 1897 r. Ekspozycja przeniosła się do bardziej przestronnego budynku w popularnej dzielnicy Buenos Aires, gdzie jest nadal. 30 sal ekspozycyjnych, biblioteka, ponad 30 pracowników rocznie wydobywa ze skarbu miasta nie mniej niż 1,5 miliona argentyńskich peso.

Экспозиция музея Co zobaczyć w muzeum?

Każdy argentyński uczeń zna nazwiska argentyńskich rewolucjonistów, których rzeczy są eksponowane w muzeum. To jest Bartolomé Mitra, Candido López, José de San Martin , Manuel Belgrano i inni. Tutaj można zobaczyć ich stare fotografie, litografie, książki, flagi narodowe, obrazy, mundury wojskowe i różne bronie.

Революционеры Аргентины Jak dostać się do muzeum?

Możesz dostać się do Narodowego Muzeum Historycznego Argentyny, położonego w Lesam Park, siedząc w jednym z autobusów nr 10, 22, 29, 39.