W głównym mieście Korea Południowa wiele ciekawych miejsc, a prawie każdy turysta (zwłaszcza kategoria budżetowa) stara się odwiedzić miejscowe Muzeum Iluzji. Nic dziwnego, że nazwa ta jest najczęściej odwiedzana w tej kategorii obiektów rozrywkowych stolicy: rok odwiedza go około 500 tysięcy osób! Tutaj możesz nie tylko zobaczyć niezwykłe obrazy w 3D, ale także stać się ich bohaterem.

Co jest niezwykłego w muzeum?

Niesamowita wystawa czeka na fanów niezwykłych zdjęć w Muzeum Optycznych Złudzeń w stolicy Korei, Seul . Efekt 3D osiąga się dzięki umiejętnemu wykorzystaniu perspektywy - i bez żadnych tajemnic.

Музей оптических иллюзий

W przeciwieństwie do większości tradycyjnych muzea , tutaj, aby sfotografować i dotknąć rąk eksponatów, nie tylko nie jest zabronione, ale także zachęcamy! Turyści są zachwyceni możliwością zdobycia zdjęcia od światowej sławy Mona Lisa lub, powiedzmy, bańki mydlanej.

Сеульский музей иллюзий

Eksponaty

Muzeum Iluzji zawiera około 100 obrazów i rzeźb, z których każdy wydaje się ożywać w obiektywie aparatu. Struktura muzeum przedstawia się następująco: podzielona jest na 7 stref tematycznych:

  • tradycje ;
  • życie;
  • historia;
  • sztuka światowa;
  • luksus;
  • romans;
  • domowe lustra.
Музей иллюзий в Сеуле

Oferują wyjątkowe możliwości dla odwiedzających. Możesz na przykład zrobić niepowtarzalne zdjęcia, przemieniając się w kostiumy szlachetnego koreańskiego szlachcica, króla lub gejszy, by odwiedzić labirynt lustra, a Muzeum Iluzji to kolejne muzeum - Muzeum Lodu, które zostało otwarte w 2013 roku. Tutaj można zobaczyć rzeźby lodowe o różnym ukierunkowaniu tematycznym i oczywiście zrobić z nimi zdjęcie.

Ледяной музей

Na terenie Muzeum Optical Illusions of Seoul znajduje się sklep z pamiątkami i bardzo nietypowy. Oferuje nie tylko kupić pamiątki , ale także do udziału w procesie ich wytwarzania (na przykład osobiście pomalować lalkę z ceramiki). A w sklepie "Sweet Moon" goście, opuszczając muzeum, otrzymują słodkie pamiątki.

Детям понравится!

Funkcje wizyty

Muzeum działa bez wolnych dni, codziennie od 9.00 do 21.00, ostatniego dnia każdego miesiąca - do godziny 20:00.

Za bilet dla osoby dorosłej zapłacisz 15 tysięcy koreańskich wygranych, dziecko będzie kosztowało 12 tysięcy (odpowiednio 13 i 10 dolarów). Cena biletu obejmuje zwiedzanie obu muzeów (iluzji i lodu).

Dla wygody zagranicznych gości muzeum zatrudnia przewodników i tłumaczy na język angielski, japoński, chiński i tajski.

Эксклюзивные кадры

Jak dostać się do Muzeum Iluzji?

Jego budowa nie jest tak łatwa do znalezienia. Jeśli jedziesz metrem, musisz wysiąść na stacji Hongde Ipku (9 wyjście), przejść z budynku McDonald's do restauracji Sinson Solltonhan, następnie skręcić w lewo i iść do zaułka za sklepem Holika Holika. W budynku Sogo Plaza potrzebujesz drugiej kondygnacji podziemnej. Parking jest dostępny tutaj (na 3 podziemnych i 1 piętrze). Dla odwiedzających muzeum będzie on bezpłatny przez pierwsze 30 minut.

Bardzo wygodne i to, że Muzeum Iluzji można odwiedzić nie tylko Seul . W koreańskim mieście Busan , na Wyspa Jeju i w Singapur również są reprezentacje muzealne.

Удивите своих близких оригинальными фото