Oryginalny potwór Monste Huy z serii kreskówki o wampirach zamienili idee na temat lalek w delikatne i piękne zabawki, wywołując zdumienie wśród rodziców i psychologów i nieskończenie kochane przez współczesne dzieci. Modne, jasne, wyraziste, szczegółowe, nie takie jak inne - ci młodzi krewniacy sławnych potworów wstrząsnęły publicznością i nie pozostały obojętne. Podobnie jak wszyscy popularni, przeżyli słynny los - liczniki, gabloty, strony sklepów internetowych wypełnione podróbkami dla lalek Monster High. Aby nie zepsuć nastrój dla siebie i swojego dziecka, kupując podróbkę, musisz wiedzieć, jak odróżnić fałszywego Monster High.

Określ fałszywe opakowanie

 1. Cena . Na początek warto zwrócić uwagę na metkę - nie mówmy o konkretnych liczbach, różnią się one, ale fakt, że oryginał nie może kosztować zwykłej lalki, jest wyjątkowy. Ile kosztu fałszywego Monster High zależy od jego jakości, a podróbki są często drogie, więc cena nie może być jedynym benchmarkiem.
 2. Producent . Rozwój postaci Monster High należy do amerykańskiej firmy Mattel, ale nie są produkowane w Ameryce, ale w Chinach i Indonezji, więc chińska produkcja nie jest powodem do sceptycyzmu. Ważne jest, aby zwracać uwagę na kod kreskowy, wszystkie produkty Mattel mają unikalny kod producenta 46775. Jeśli na pudełku znajdują się inne cyfry, te lalki Monster High są podróbkami.
 3. Imię . Każde imię inne niż "Monster High" oznacza, że ​​lalki są podróbkami. Unikanie problemów z prawem, przebiegli producenci fantazjują, jak tylko mogą - Monster School, Monster Doll, Hig Monster, itp. Również na pudełku musi być napisane imię bohaterki.
 4. Box Opakowanie oryginalnego pupa ma zawsze interesujący asymetryczny kształt, podczas gdy podróbki są najczęściej sprzedawane w zwykłych prostokątnych pudełkach. Ponadto opakowanie nie może być całkowicie plastikowe, tylna i boczne ścianki są wykonane z tektury, a jedynie z przodu z tworzywa sztucznego.

Określ fałszywego Monster High na lalce

 1. Zawiasy Charakterystyczną cechą lalek jest ich elastyczność, stworzona przez 11 zawiasów. Oczywiście istnieją przegubowe podróbki Monster High, ale wciąż mają one mniej fałd. Oryginał ma zawiasy na ramionach, łokciach, biodrach, kolanach, karku i po dwa: na nadgarstkach, na kostkach chłopców. Również lalki Monster High, które są przegubowymi podróbkami, są raczej grube i nie różnią się elegancją prototypów.
 2. Wzrost Ten przedstawiciel potworów ma wysokość 25-27 cm, męscy przedstawiciele - 28 cm.
 3. Kolor . Każda oryginalna postać ma swój odrębny kolor skóry, na przykład Claudine Wolfe jest ciemnoskóra, Laguna Bleu jest niebieskawa, Frankie Stein jest bardzo blada, ale falsyfikatorzy nie zawsze wchodzą w takie szczegóły. Nawet dobre chińskie podróbki Monster Hai często wyrażają się w tym, że kolor głowy bohatera jest inny niż kolor ciała.
 4. Formularz . Nawet jeśli producenci fałszywek pytają o oryginalny kolor lalki, nie zawsze mają możliwość powtórzenia kształtu twarzy każdego piękna. Zazwyczaj podróbki są na jednej osobie, podczas gdy oryginały są indywidualne.
 5. Ubrania Modne stroje każdego z potworów mają swój własny styl i kolory - Draculaura woli różowy, Cleo de Nile nosi orientalną biżuterię, ale sztuczne lalki rzadko przestrzegają tych zasad.
 6. Akcesoria . W oryginalnym opakowaniu Monster High koniecznie podróbki dla lalek montser high istnieje pamiętnik postaci i specjalne stanowisko, które oczywiście nie jest fałszywe.
 7. Zwierzęta domowe Każda lalka Monster Hai jest kochanką pewnego zwierzaka: Cleo de Nile ma węża, Dews Gorgon ma szczura, Klodin Wulf ma kociaka, Draculaur ma nietoperza, Laguna Blue ma rybę, Frankie Stein ma szczeniaka, Gulia Yelps ma nocną sowę . Falsyfikatorzy mogą je łatwo zmylić, a nawet umieścić zwierzę "z innej opery", na przykład, różowy kucyk.