Co wiemy o męskiej logice, z tym wyjątkiem, że jest (w przeciwieństwie do kobiety) i czy jest to żelazo? I nic więcej. Czy można się dziwić, że wątpimy, czy można zrozumieć człowieka? Dobrze, że wszystko da się naprawić, teraz poradzimy sobie, jak ludzie myślą i natychmiast zaczniemy rozumieć te tajemnicze stworzenia.

Co myślą mężczyźni?

Trzymając się za głowę, nie wiedząc, jak rozumieć męską logikę? "Ale czy ktoś to rozumie, oprócz samych ludzi? Wszystko, co trzeba obliczyć, udowodnić, najlepiej w odniesieniu do Konstytucji. I ponad intuicją te nieczułe stworzenia po prostu się śmieją! "

Być może ktoś zgodzi się z tymi słowami, a ktoś spieszy się, aby udowodnić, że mężczyźni wcale tak nie są. Zabawne jest to, że każda ze stron będzie na swój sposób słuszna. Jak więc ludzie myślą, na czym opiera się ich logika?

  1. Logika mężczyzn jest naprawdę żelazna, ponieważ opiera się na faktach. Żaden człowiek nie przyjmowałby założeń, nie wyrażał swojej opinii, biorąc pod uwagę plotki i plotki. Dlatego śmieją się z naszej intuicji, nie mają nic wspólnego z faktami. Zapytaj, dlaczego nasze mocne połówki, uzbrojone w tak potężną broń jak męska logika, często tracą kobiecą intuicję? To proste, kobieta jest fizycznie słabsza od mężczyzny, ale otrzymuje subtelniejszy instynkt (intuicję) jako rekompensatę. Pozwala to na uwzględnienie najdrobniejszych zmian w sytuacji i wyciągnięcie właściwych wniosków. Ale logika nie jest do tego zdolna, jest dobra tylko do rozwiązywania problemów abstrakcyjnych. Często, w konfrontacji z prawdziwymi wydarzeniami, wyraźnie zweryfikowanymi przez męską świadomość, łańcuch logiczny rozpada się.
  2. Męskie myślenie opiera się na wspólnej wizji obrazu, nie interesują go drobiazgi. Ta kobieta rozważy szczegóły, przeanalizuje, poszuka małych wskazówek. Dlatego człowiek może nie zauważyć drobnych zmian w wyglądzie ukochanej osoby. Najważniejsze jest to, że nadal wygląda fascynująco i nie ma znaczenia, jaki to jest kolor włosów - miód czy złoto.
  3. Logika mężczyzn rozpoznaje tylko suche dane: liczby, fakty. Bez emocjonalnego kolorytu, tylko ekstremalna klarowność i klarowność. Z drugiej strony kobiety często polegają na uczuciach, intuicji i pracują nad najmniejszym odcieniem emocji. Ale ponieważ mężczyźni nie mają takiego instynktu, nie potrzebują emocji w ocenie sytuacji. Dlatego nie obwiniaj swojego człowieka za niewrażliwość, jeśli poprosiłeś go o opinie na temat twojego wyglądu. Szczerze stara się ci pomóc, szuka tylko faktów, aby mógł oprzeć swoją opinię na czym.

Jak rozmawiać z mężczyznami?

Okazuje się, że są zupełnie inne i jak wtedy rozmawiać z mężczyzną, żeby cię zrozumiał?

W większości przypadków niewygodne jest, aby mężczyźni porozumiewali się, nie widząc celu rozmowy - bezczynnie gadali o pogodzie, ale nie inspirują bluzki Tankina. Mów bezpośrednio, co chcesz od swojego rozmówcy. A potem, biedak, zaginie w twoim strumieniu słów i będzie zły na zbyt długi wstęp. Czuć się bezradnym, nie podobać się nikomu, zwłaszcza, że ​​nie lubi ludzi z ich wiecznym pragnieniem przywództwa.

Zapraszam do zadawania pytań. Ale znowu muszą być konkretne, a nie tylko "jak działają". Po pierwsze, najprawdopodobniej otrzymasz niewyraźne dudnienie na pytanie zadane w ten sposób. jak rozmawiać z mężczyzną Po drugie, takie obojętne pytanie bardziej przypomina nie początek rozmowy, ale kwestię grzeczności. Mężczyzna będzie skłonny sądzić, że nie jest zainteresowany tobą, ponieważ jesteś tak obojętny na jego pracę.

Wszystkie subtelne wskazówki wychodzą na rozmowę z przyjaciółkami. Człowiek raczej nie zrozumie ich, ani nie przyjmie, ale wcale nie tak, jak chciał. Wskazówka może być postrzegana jako próba manipulacji, której żaden człowiek nie będzie tolerował.

Tak więc główną zasadą komunikacji jest szczerość i prostolinijność, a człowiekowi łatwiej będzie mówić, a my przekazujemy mu nasze przesłanie.