Słodka para Megan Fox i Shia LaBeouf coraz częściej pojawiają się publicznie, nowa fala zainteresowania pojawiła się ponownie w 2015 roku. Dziennikarze i filistyki zastanawiają się, czy to delikatna gra, czy wszystko to bardzo poważne. Spróbujmy z tobą zrozumieć.

Mała biografia Shai LaBeoufa i Megan Fox

Shia LaBeouf urodziła się 11 czerwca 1986 roku w Los Angeles w niezwykłej rodzinie. Ojciec Shayy, Jeffrey Craig Labath - klaun, matka - Shane Saide - tancerka. Po pewnym czasie moi rodzice rozwiedli się z powodu uzależnienia mojego ojca od picia. W 1999 roku, w wieku 13 lat, chłopiec wystąpił w swoim pierwszym filmie, serialu "The X-Files", szóstym odcinku sezonu 7. Później nastąpił obraz "Treasure", w którym aktor był w stanie zademonstrować swoje dramatyczne zdolności. W 2004 roku młody aktor zagrał w filmie "Triumph", opartym na prawdziwych wydarzeniach. Oceniając film, krytycy potraktowali tę pracę niejednoznacznie. Film "Paranoia", który przyniósł w 2007 r. Długo oczekiwany sukces Shaye, przenosi go do następnego etapu rozpoznania i popularności.

Megan Fox urodziła się w Oak Ridge w stanie Tennessee 16 maja 1986 roku. Megan była drugim dzieckiem w rodzinnej gospodyni domowej i opiekunem więźniów. Moi rodzice rozwiedli się, gdy Megan miała zaledwie trzy lata. Matka wyszła ponownie za mąż, a ojczym zabrał swoją rodzinę do Port St. Lucie na Florydzie. Poważna edukacja ojczyma dziewczyny doprowadziła do tego, że Megan dorastała jako skomplikowane buntownicze dziecko. Od piątego roku życia dziewczyna zaczęła tańczyć, po czym to hobby przyniosło jej uznanie i nagrody. Wierząc w jej siłę, idzie na podbój Hollywood. Od 2010 roku aktorka jest w oficjalnym związku z aktorem Brianem Austinem Greenem. Ma dwóch synów - Noah Shannon Green i Body Rans Green.

Wspólne projekty

Po wydaniu kolejnej części "Transformers", w której Megan Fox została zastąpiona przez model Rosie Huntington-Whiteley, a Shia LaBeouf udzielił wielu wymownych wywiadów, rozeszły się plotki, że aktorzy się spotkali. Później Shia złożył szczerą spowiedź - miał związek z Megan. Stwierdził: "Nigdy nie widziałem różnic w życiu osobistym i pracy, ale związek z Megan jest naszym własnym biznesem". Cieszył się także, że Megan Fox opuściła projekt, ponieważ stało się to znacznie łatwiejsze bez jej "ostrego języka".

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • Megan Fox o relacjach z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym ciele i niebieskich obcisłych dżinsach na prezentacji własnej linii bielizny

W tym samym czasie, dziennikarze pytają o to, jak ocenia swoją romans z Lisiem, który był w długotrwałym związku małżeńskim z Brianem Austinem Greenem wielokrotnie powtarzał z różnymi intonacjami: "Nie wiem ...".

Красавица Меган ФоксМеган Фокс фрагмент фильма ТрансформерыМеган Фокс на железном коне
Шайа ЛаБаф кадр из фильма ТрансформерыМеган Фокс и Шайа ЛаБаф на премьере фильма ТрансформерыМеган и Шайа на мотоцикле
Меган Фокс и Шайа ЛаБаф фильм ТрансформерыМеган Фокс и Шайа ЛаБаф кадр из фильма ТрансформерыШайа ЛаБаф и Меган Фокс Кадр из фильма Трансформеры