Inny świat interesował się ludźmi z zamierzchłych czasów i są tacy, którzy mogą się z nim kontaktować, komunikując się z duszami zmarłych. Dotyczy to mediów, które mają dar, otrzymane z natury lub opracowane dzięki licznym praktykom.

Kto jest medium?

Ludzie, którzy mają zdolność komunikowania się i otrzymywania informacji od zmarłych, nazywani są medium. Wiele osób nawet nie podejrzewa, że ​​posiadają taki dar, ponieważ jest w stanie utajonym, ale dzięki wysiłkom, które można z niego wyciągnąć. Medium to osoba, która jednocześnie ma dar, ale jednocześnie jest potępiona, ponieważ duchy będą stale obecne w jego życiu. Średnią pojemność można podzielić na dwie grupy:

 1. Mentalna Zdolności duchowe manifestują się w momencie użycia wewnętrznych wizji, jasnowidzenie i inne podobne praktyki.
 2. Fizyczne. Zdolność materialna implikuje różne przejawy perfum, na przykład ruch przedmiotów, pojawianie się zapachów, różne uderzenia i wiele innych.

Średni i jasnowidz - różnica

Istnieje wiele różnych terminów używanych do opisania osób, które są właścicielami nadprzyrodzone zdolności . Jeśli głównym kierunkiem mediów jest komunikacja z duchami, to tak jak w przypadku medium, to są ludzie, którzy mają nadwrażliwość. Te ostatnie można nazwać specjalistami o szerokim profilu, ponieważ mogą przewidywać przyszłość, widzieć przeszłość, czytać myśli ludzi, wykonywać różne rytuały i tak dalej.

Jak zostać medium?

Zadanie nie jest proste, ale dzięki lepszemu treningowi i umiejętnościom można osiągnąć niewiarygodne wysokości. Istnieje kilka wskazówek, jak zostać medium, którego skuteczność potwierdzają ludzie, którzy komunikują się z duchami:

 1. Musisz zacząć od rozwoju własnej intuicji, lub jak to się nazywa, szóstego zmysłu. Medium powinno rozwijać poczucie percepcji, aby odbierać sygnały z innego świata. Aby to zrobić, powinieneś słuchać cichych dźwięków, zaglądać w ciemność, czuć i poprawnie rozumieć własne wewnętrzne uczucia i tak dalej.
 2. Komunikacja z duchami zmarłych jest możliwa, jeśli medium ma dobrze rozwinięte pięć zmysłów: zapach, słuch, wzrok, smak i dotyk. Spróbuj wykorzystać je maksymalnie w każdej firmie.
 3. Dla osób, które posiadają nadprzyrodzone moce, ważne jest utrzymanie równowagi emocjonalnej, dlatego należy unikać stresujących sytuacji i nadmiernych doświadczeń.
 4. Jeśli interesuje Cię, kim jest takie medium i jak się nim stać, warto zapoznać się z użyteczną literaturą, np. "Księgą mediów" A. Kardka i "A więc chcesz zostać medium" R. Aindren.
 5. Ważne jest, aby nauczyć się odczuwać i odróżniać energię żywą od martwej. Aby to zrobić, możesz pracować ze zdjęciami i częściej czytać informacje od żywych ludzi.
 6. Medium i spirytyzm to dwie nierozłączne koncepcje, dlatego ważne jest, aby kupić dla siebie specjalną tablicę i regularnie ćwiczyć.
kto jest medium

Średni - rozwój umiejętności

Najlepszy sposób na rozwijanie własnych umiejętności i siły - medytacja . Możesz używać różnych technik, najważniejsze jest robienie wszystkiego w ciszy i lepiej przy świetle kilku świec. Będąc w stanie transu, możliwe jest wzmocnienie zdolności medium, jako osoba rozumie nowe wewnętrzne krawędzie swojego daru. Nadal możesz wykonywać to ćwiczenie:

 1. Zapal świece i zapachową lampę. Ustaw się w jednej pozycji, zamknij oczy i wyobraź sobie, jak świecący obiekt, podobny do Słońca, tworzy się nad twoją głową.
 2. Wizualizuj, w jaki sposób napisano na nim numer trzy. Wyobraź sobie, jak obiekt powoli wchodzi w głowę i podróżuje po ciele, ogrzewając go i uświęcając od środka. Następnie musisz odbyć ceremonię jeszcze dwa razy, jednocześnie zmniejszając liczbę.

Filmy o medium i medium

Temat nadprzyrodzonych zdolności jest popularny w kinematografii, więc można długo wymieniać filmy o mediach, więc wyobraźmy sobie kilka z nich.

 1. "Szósty zmysł". W tym filmie medium jest dziewięcioletni chłopiec, który opowiada niesamowite rzeczy innym.
 2. "Eighth Sense". Historia ośmiu osób z umiejętnościami, które zdecydowały się stworzyć potężny sojusz, ale zaczęły być postrzegane jako zagrożenie.