Czy masz cienkie i łamliwe włosy? Chcesz dodać dodatkową objętość do swoich loków? Zapomnij o permie i silnym bouffantingu. Dziś na rynku produktów kosmetycznych są skuteczne i bezpieczne produkty do objętości włosów. Używając ich, możesz łatwo i szybko stworzyć piękną i puszystą fryzurę.

Szampony do objętości włosów

Jednym z najlepszych narzędzi do zwiększania objętości włosów jest szampon Frederic Fekkai Full Blown . Ma lekki owocowy aromat i doskonale oczyszcza loki i skórę głowy. Po pierwszej aplikacji zauważysz, że włosy znacznie wzrosły u nasady. Aby utrzymać ten efekt jak najdłużej, podczas prania zwróć szczególną uwagę na masaż skóry głowy .

John Frieda Luxurious - oznacza cienkie włosy, nadające im nie tylko objętość, ale i blask. Szampon ten zawiera specjalną formułę, która podnosi włosy u nasady i utrwala powstałą objętość przez długi czas. Najlepszy wynik można uzyskać, wykonując suszarkę po praniu, ponieważ główne składniki John Frieda Luxurious są aktywowane od ciepła.

Spraye do objętości włosów

Profesjonalne środki na objętość włosów w postaci aerozoli są bardzo popularne. Najbardziej skuteczne z nich to:

  1. Kanał korzeniowy Evo - łatwy do nakładania i zapewnia objętość objętościową bez klejenia pasm. Kompozycja tego sprayu zawiera jedynie naturalne składniki, dzięki czemu nadaje się nawet dla osób podatnych na pojawienie się reakcji alergicznych.
  2. The Living Proof to obiekt objętości, z którego można korzystać stylizacja włosów dowolny typ. Zastosuj ten spray jest konieczne na całej długości loków. Pomimo silnego efektu nie wpływa na elastyczność włosów, a objętość wygląda naturalnie.
  3. Toni & Guy to lekki spray o przyjemnym aromacie. Zastosuj go od korzeni do końcówek. Aby utrzymać objętość po dłuższym używaniu, stylizacja powinna być wykonana za pomocą suszarki do włosów.