Więdnięcie, zwiotczenie skóry jest w dużej mierze związane z utratą komórek kolagenu. Gliceryna i witamina E pomagają przywrócić zawartość tego składnika w tkankach skóry właściwej. Ponadto substancje te doskonale nawilżają i głęboko odżywiają komórki, wspierają lokalną odporność, poprawiają krążenie krwi i wymianę tlenu.

Gliceryna i witamina E przeciw zmarszczkom

Połączenie omawianych składników nie jest przypadkowe, ponieważ mogą one wzajemnie wzmacniać wzajemne oddziaływanie.

Witamina E od dawna jest znana jako składnik kobiecego piękna, zdrowia i młodości. Spowalnia proces. starzenie się skóry , przedłuża produkcję hormonu estrogenowego, przywraca uszkodzone komórki, wspomaga regenerację tkanek.

Z kolei gliceryna tworzy mikroskopijny, przepuszczalny film na naskórku, który jednocześnie pozwala skórze oddychać i zapobiega utracie cząsteczek wody. Zapewnia to głębokie zmiękczenie i zwilżenie skóry właściwej.

Gliceryna i witamina E to unikalne połączenie składników wygładzających zmarszczki i zapobiegających powstawaniu nowych fałd. Ich stosowanie powoduje silne działanie wzmacniające i odmładzające, zwłaszcza przy regularnym stosowaniu.

Maska gliceryny i witaminy E dla skóry

Zastanów się, kosmetyczki narzędzie doradzić, aby zastosować przez cały dzień, w przeddzień nocy snu. Jednocześnie zaleca się pójście do łóżka około godziny 22.00, ponieważ od określonego czasu rozpoczyna się proces odnawiania regeneracyjnego w skórze właściwej.

Proporcje gliceryny i witaminy E dla twarzy podczas wykonywania maski są takie same dla wszystkich rodzajów skóry.

Przepis:

 1. Wymieszaj płynną glicerynę farmaceutyczną z witaminą E (w ilości 10 kapsułek witaminy na 25 ml gliceryny).
 2. Dokładnie potrząśnij pojemnikiem z komponentami.
 3. Wyczyść dobrze twarz za pomocą miękkiej pianki lub żelu do mycia. Możesz wykonać zabieg po kąpieli lub prysznicu, gdy skóra jest na parze, a pory są powiększone.
 4. Za pomocą wacika nakładaj mieszaninę na twarz, łatwo wcierając ją w skórę.
 5. Pozostaw na 45-60 minut.
 6. Przetrzyj twarz miękką, czystą szmatką, nie moczyć jej w wodzie, nie myć.
 7. Idź spać, oczyść skórę rano.

Z reguły wyniki zastosowania proponowanej maski stają się bardzo szybko widoczne. Dosłownie po 4 zabiegach wygładzone drobne zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe są mniej widoczne. Dalsza odbudowa skóry znacznie poprawi jej wygląd, wyrówna relief, cerę, napręży i ​​poprawi owal.

Wzmocnienie efektu użycia takiej maski może być, jeśli po zastosowaniu mieszaniny witaminowo-glicerynowej wykonać masaż liftingujący opuszkami palców. Pomoże to również pozbyć się opuchlizny, cienie i "worki" wokół oczu, podnieść wiszące powieki.

Witamina E i gliceryna do włosów

Podobnie opisane chemikalia wpływają na skórę głowy.

Starannie nawilżaj, nasycaj się użytecznymi składnikami, poprawiaj krążenie krwi wokół korzeni włosów, ułatwisz prostą maskę:

  gliceryna i witamina e do twarzy
 1. W równych proporcjach energicznie mieszaj kosmetyczną wazelinę, glicerynę i witaminę E.
 2. Masę tłuszczową uzyskać cienką warstwą na skórze głowy i natrzeć płatami palców.
 3. Posmaruj mieszaniną dłoni i rozprowadź ją na całej powierzchni włosów.
 4. Po 25 minutach weź ciepły prysznic, przemyj głowę szamponem 2 razy.

To narzędzie pozwala natychmiastowo nadać zamki zdrowy wygląd, blask i blask. Przy ciągłym użyciu maska ​​zapewnia intensywne działanie wzrost włosów , zwiększając ich gęstość, zmniejszając kruchość i przekrój końcówek.