Informacja o nieuchronnym rozstaniu Mariah Carey i Jamesa Packera w ostatnich czasach pojawia się w prasie. Podobno nawet wspólne wakacje w Grecji nie ratują sytuacji i prawdopodobnie nie będzie ślubu. Świeże zdjęcia paparazzi stanowiły najlepsze obalenie bezczynności.

Poobijane garnki

Według wtajemniczonych, 46-letnia piosenkarka Mariah Carey i jej narzeczony są ciągle skandaliczne. James Packer, który początkowo był zafascynowany przyszłymi nawykami swojej przyszłej żony, był już dość zmęczony projektem rzeczywistości piosenkarza, ponieważ nie chciał, aby jego kichnięcie było w domenie publicznej.

Praca diwa również nie przyczynia się do idyllicznego związku pary. Carey bezmyślnie podpisała nowy kontrakt, zgodnie z którym będzie miała mnóstwo przemówień w przyszłym roku.

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Wszystko jest dobrze

Pewnego dnia reporterzy schwytali Mariah i jej chłopaka na plaży w śródziemnomorskim kurorcie, gdzie relaksują się wraz z dziećmi. Piękno, nie będąc wcale zakłopotanym, założyło białą, przezroczystą sukienkę bez bielizny. Jednak nie o to chodzi ...

Kochankowie wyraźnie cieszyli się nie tylko słońcem i lekką bryzą, ale także nawzajem towarzystwem. Nie grając publicznie, wyglądali na bardzo harmonijną parę.

Мэрайя Кэри и Джеймс Пэкер на отдыхе в Греции Влюбленные опровергли слухи о проблемах в отношениях Идиллия да и только
Мэрайя выглядит очень счастливойПевица очень довольна, что похуделаСмотря в твои глаза...
Без белья?Мэрайя и Джеймс взяли в путешествие ее детейНепоседливая малышка