Makijaż nude to naturalny, naturalny makijaż, który upiększy każdą kobietę. Jest idealny dla młodych dziewcząt, a także może ocieniać ich naturalną świeżość. Dla starszych kobiet i dojrzałych kobiet kosmetyki Nude są po prostu niezastąpione - będą korzystnie podkreślały proporcje i smak wśród właścicieli tego makijażu. Francuskie kobiety mówią, że najlepsze kosmetyki to te, które nie są widoczne, i jest w tym trochę prawdy. Makijaż twarzy Nude nie jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Aby stworzyć spektakularny obraz Nude, musisz subtelnie poczuć grę światła i cienia i zatrzymać się w czasie, nie przesadzaj.


Funkcje stosowania makijażu Wygląd nago

Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest skóra twarzy. Powinna wyglądać idealnie, jakby nie miała na sobie makijażu. Jeśli twoja twarz jest bez skazy, masz szczęście. Skórę problemową przed nałożeniem makijażu Nude należy dokładnie wyrównać i ukryć usterki za pomocą podkładu, pudru lub korektora. Krem musi pasować do koloru skóry, w przeciwnym razie twarz będzie wyglądać zbyt jasno lub, przeciwnie, zbyt opalona. Podstawą sukcesu w tworzeniu makijażu w stylu Nude - umiar. Wszystkie wybrane produkty do makijażu naturalnego - rumieniec, cień do powiek, puder - należy nakładać cienką warstwą i dokładnie zacieniać. Nigdzie nie powinno być jasnych akcentów i nagłych przejść.

Wybierając kosmetyki Nude należy zwrócić uwagę nie tylko na kolor oczu i włosów, ale także na kształt oczu, grubość i kolor brwi. Ołówek do brwi lepiej wybrać ton jaśniejszy niż brwi, aby zachować ich naturalny wygląd. Za pomocą takiego ołówka można lekko zmienić linię brwi i lekko przerywane pociągnięcia, aby wypełnić niejednolite przestrzenie, jeśli to konieczne. W przypadku brązowych oczu odpowiedni jest miękki czarny lub brązowy ołówek kosmetyczny. Aby uzyskać bardziej ekspresyjny wygląd, można również użyć brązowych odcieni koloru gorzkiej czekolady lub kakao. Jasnookie dziewczyny są idealne na szary ołówek, cienie w delikatnych jasnoszarych lub delikatnych odcieniach niebieskiego. Teraz tusz do rzęs - obszerna czerń powinna zostać usunięta podczas stosowania makijażu nagiego. Użyj prostego brązowego lub szarego tuszu do rzęs. Aby rzęsy wyglądały naturalnie, nałóż tusz do rzęs w jednej warstwie i tylko na górne rzęsy.

Naturalne nagie usta

Szminka musi być dobrana tak, aby pasowała do naturalnego koloru twoich ust, a następnie może być stosowana bardziej intensywnie. Bardzo dobrze uzupełniają wizerunek młodej dziewczyny Nude przezroczysty połysk lub brokat naturalny różowawy lub cielisty.

Makeup Nude 1Makeup Nude 2Makeup Nude 3
Makeup Nude 4Makeup Nude 5Makeup Nude 6
Makeup Nude 7Makeup Nude 8Makeup Nude 9