Nie jest tajemnicą, że modne akcesoria pomagają stworzyć stylowy wygląd. Uzupełniają każdy obraz i sprawiają, że jest niepowtarzalny i niepowtarzalny. A jeśli te rzeczy rozwiązują praktyczne problemy, to jest podwójnie przyjemne. Tak więc modny kołnierzyk z dzianiny szalik będzie ozdobą jesiennego, zimowego lub wiosennego zespołu i na pewno rozgrzeje Cię przy złej pogodzie.

Zalety szalika z dzianiny

  1. Możliwość noszenia go na różne sposoby. Taki dzianinowy szal można nazwać prawdziwym transformatorem. Możesz nosić go na szyi jak kołnierzyk swetra, możesz go skręcić z nieskończonej ósemki, możesz go rzucić na głowę jak kaptur. Dłuższe akcesoria są uważane za bardziej uniwersalne, ponieważ nadal można je nosić jak zwykłe szale, jeśli są wygięte na pół. Styliści powinni eksperymentować i niezależnie znajdować nowe formy, które są odpowiednie dla Ciebie.
  2. Wszechstronność. Dzianinową szarfę można nosić zarówno z zewnętrzną odzieżą, jak iz sukienkami, Tuniki , dzianinowe swetry . To akcesorium jest teraz bardzo popularne, więc będziesz wyglądać stylowo w nim zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.
  3. Komfort Zazwyczaj fabryczny kołnierz szalikowy lub ręcznie robiony na drutach z igłami może być bardzo miękki i przyjemny dla ciała. W zimne dni, spróbuj owinąć ją wokół szyi 2 razy, aby była bardziej ciasna - dzięki temu będzie cieplej.
Rzeczywiste kolory

Aby wybrać odpowiedni odcień dla siebie, zacznij od swojego koloru. Jeśli jesteś typem "ciepłym", będziesz idealny do modnych kolorów dyni, pomarańczu, brązu i beżu. A jeśli jesteś "zimnym" pięknem, wybierz szare, musztardowe, szmaragdowe kolory. Ta sama paleta dzianego, okrągłego szala powinna być w harmonii z Twoim podstawowym strojem. Tutaj obowiązuje zasada: podobny zakres kolorów lub jasny kontrast.

Dzianinowy kołnierz szalik 1Dzianinowy kołnierz szalik 2Dzianinowy kołnierz szalik 3
Dzianinowy kołnierz szalik 4Dzianinowy kołnierz szalik 5Dzianinowy kołnierz szalik 6
Dzianinowy kołnierz szalik 7Dzianinowy kołnierz szalik 8Dzianinowy kołnierz szalik 9