Keira Knightley jest jedną z tych celebrytek, które nie ujawniają swojego życia prywatnego na pokaz. Dziewczyna wyszła ze swoim towarzyszem, ale była pewna powagi związku. Dlatego tylko dwa przypadki są znane o związkach z mężczyznami z Kiry przed ślubem. Po raz pierwszy Knightley spotkał się dwa lata, drugi - pięć. Wraz z mężem, Jamesem Wrightem, aktorka spotkała się dwa lata przed ślubem. Po ślubie gwiazdy torturowały publiczność przez długi czas pod względem oczekiwań w rodzinie dziecka. Zaledwie dwa lata po malowaniu małżonkowie oświadczyli, że Keira Knightley jest w ciąży.

Keira Knightley Ciąża

Keira Knightley przez długi czas ukrywała swoją ciążę. Chociaż możemy powiedzieć, że chowała brzuch do porodu. Jeśli zwrócisz uwagę na zdjęcie ciężarnej Kira Knightley, możemy wywnioskować, że z nową pozycją zmieniły się preferencje aktorki w ubieraniu. Jej ulubione style to szerokie szaty, sukienki z wysokim stanem i luźne tuniki. Kira nadal chodziła po piętach, co przez długi czas nie dawało mediom powodu do podejrzeń o ciążę.

W każdym razie tajemnica wciąż była ujawniona. Muszę powiedzieć, że postać Keiry Knightley podczas ciąży niewiele się zmieniła. Brzuch był mały, a dziewczyna pozostała taka sama szczupła. Dlatego przeniesienie dziecka na aktorkę było łatwe. Było to również wskazane przez dużą liczbę wywiadów i wizyt na prezentacjach i premierach, które Knightley przeszedł przez cały okres.

Czytaj także
  • Porady kosmetyczne od Keira Knightley
  • Top 15 sukienek Oscar, które kosztują fortunę
  • Kto wygląda lepiej: 15 roczników naszych i zagranicznych gwiazd!

Dzień przed jej urodzinami 25 maja 2015 roku angielska aktorka urodziła córkę. Poród był również skryty, jak ciąża. Media dowiedziały się, że Keira Knightley stała się matką, gdy dziewczynka zaczęła chodzić z dzieckiem niedaleko jej domu .

kira knighty jest w ciąży1Kira Knightly jest w ciąży2Kira Knightly jest w ciąży3
Kira Knightly jest w ciąży4Kira Knightly jest w ciąży5Kira Knightly jest w ciąży6
Kira Knightly jest w ciąży7Kira Knightly jest w ciąży8Kira Knightly jest w ciąży9