Japoński pedicure różni się od innych rodzajów pedicure tym, że nie jest to dokładnie zabieg kosmetyczny. Japoński pedicure może nie tylko skutecznie dbać o paznokcie, ale także zapobiegać, a nawet leczyć niektóre choroby paznokci. Ten rodzaj pedicure pojawił się ostatnio, ale szybko stał się popularny i bardzo poszukiwany.

Funkcje manicure japońskiego

  • stosowanie naturalnych produktów;
  • korzystanie z naturalnych narzędzi;
  • indywidualne podejście.

Japońska technika pedicure zapewnia delikatną pielęgnację płytki paznokcia i skóry, w tym tak zwane japońskie czyszczenie stóp.

Ogólnie procedura japońskiego pedicure jest podobna do procedury klasycznego pedicure. Tylko na każdym kroku odczuwalny jest oddech natury: nogi są wypierane w ziołowej kąpieli, łuska jest zmiękczona japońskimi minerałami, naturalny peeling jest nakładany, płyta polerowana pastą mineralną i kiczem, wszystkie powłoki ochronne są oparte na olejkach eterycznych, masaż ziołowy jest obowiązkowy.

Zalety japońskiego pedicure

Główne zalety tej procedury to:

  1. Efekt terapeutyczny jest zauważalny natychmiast.
  2. Niezwykle przyjemna procedura.
  3. Walczy z chorobami skóry i paznokci produktami naturalnymi.
  4. Procedura jest całkowicie bezbolesna.
  5. Japońskie funkcje pedicure

Wypielęgnowane paznokcie są nie tylko, ale także obcasy uzyskać zdrowe, zadbane i długo tak pozostanie.

Lepiej powierzyć przeprowadzenie tej procedury specjalistom. Będą trzymać go na najwyższym poziomie. Ale jeśli wszyscy postanowicie zrobić w domu japoński pedicure, bądźcie zarezerwowani na czas, naturalne preparaty, instrumenty dźwiękowe. Dobry nastrój na pewno się przyda. Warto dołączyć relaksującą muzykę, która zainspiruje Cię do tworzenia niezrównanych wyników.