Prawdziwi turyści, którzy od czasu do czasu wędrują, wolą dobro, wysokiej jakości namioty gdzie możliwe jest osiedlenie się raczej wygodnie i wygodnie. Te produkty to nadmuchiwany namiot, którego popularność dopiero niedawno wzrosła. O tym i zostaną omówione.

Jak jest namiot turystyczny nadmuchiwany?

Nadmuchiwany namiot jest modułem pneumatycznym. Na całej powierzchni budynku krzyżują się gumowe łuki. Wpompowuje się w nie powietrze, dzięki czemu powstaje rama, która tworzy cały kompleks namiotów. Sam namiot z nadmuchiwaną ramą jest zwykle wykonany z markizy z polichlorku winylu (PVC). Powietrze pompowane jest do ramy produktu, z reguły za pomocą pompy nożnej, wbudowanej lub stacjonarnej, wchodzącej w skład zestawu.

Zalety nadmuchiwanych namiotów dla turystyki powinny obejmować prefabrykowane nieruchomości. W celu pełnego montażu jedna osoba potrzebuje tylko od 1 do 10 minut, co oczywiście przemawia na korzyść produktów, zwłaszcza gdy w niesprzyjających warunkach konieczne jest ciepło i bezpieczeństwo.

Ponadto należy przypisać zalety nadmuchiwanych namiotów oraz niewielką wagę w zdemontowanej formie, która często jest tak ważna podczas wycieczek pieszych. Ponadto większość modeli jest stabilna, niezawodna, trwała, odporna na wiatr i wodoodporna, co oznacza, że ​​zła pogoda nie jest straszna dla urlopowiczów. W niektórych produktach można ukryć namiot przed jaskrawym światłem słonecznym.

Rodzaje nadmuchiwanych namiotów

Nowoczesny rynek oferuje szeroką gamę nadmuchiwanych namiotów. Mogą mieć różną wielkość: małe, gdzie są tylko dwie lub trzy osoby, i duże, gdzie dziesięciu turystów łatwo spędza czas. Kształt namiotów jest również zróżnicowany: półokrągły, łukowaty, kryształ, jurta, hangar.

Wśród nadmuchiwanych namiotów rekreacyjnych wyróżniają się produkty dla dzieci , udogodnienia dla wędkarzy i wędrówek zimą. Wiele namiotów wyposażono w nadmuchiwane dno, dzięki czemu ich odnalezienie staje się jeszcze wygodniejsze. Namioty wędkarskie i zimowe są bardzo odporne na mróz i mogą być również wyposażone w izolację, piec Diesla i ciepłą podłogę.

Istnieją również nadmuchiwane namioty używane w handlu, różne imprezy, nawet jako pomieszczenie na myjnię, magazyn, stodołę itp. Są duże.