Ostatnio wśród projektantów przejawia się szczególne zainteresowanie motywami orientalnymi. Od zawsze były popularne, ale w tym roku wielu światowych couturierów preferowało wzory indyjskie, ozdoby i charakterystyczny oryginalny krój.

Orientalny styl w nowym roku jest na specjalne życzenie, dlatego sugerujemy zapoznanie się z modnymi nowościami i trendami wiodących domów mody.

Indyjskie motywy 1Indyjskie motywy 2Indyjskie motywy 3

Indyjskie motywy w ubraniach

Krajowe ubrania kobiet Indii urzekają pięknem i luksusem. Drogie tkaniny, ornamenty i niesamowity krój zainspirowały projektantów do tworzenia nowych kolekcji. Pomimo faktu, że indyjskie motywy były modne już od kilku lat, ten właśnie rok stał się punktem kulminacyjnym.

Jeden z fanów style etniczne to marka Dolce i Gabbana. Prezentowane stroje zostały wykonane w jasnych kolorach z wykorzystaniem tradycyjnych wzorów i nadruków.

Projektant Manish Arora zaprezentował strój damski sari w oryginalnym designie. Kostium wyglądał bardziej jak suknia wieczorowa, ale proste motywy, wzory i złoty haft dawały indyjskie motywy.

Ale marka Jean Paul Gaultier łączy styl etniczny z nowoczesnym. Indyjskie motywy były używane jako baza w ubraniu.

Absolutnie wszystkie gwiazdy show-biznesu, które również chcą być w trendzie, podniosły ten modny trend, dlatego też wiele aktorek, prezenterów telewizyjnych, a nawet sportsmenek czasami można zobaczyć w sukience z indyjskimi motywami.

W sezonie letnim ten kierunek jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Klasyczne połączenie sukienki z spodniami lub legginsami stało się integralną częścią wielu fashionistek. Ponadto, dzięki naturalnym tkankom o higroskopijnych właściwościach, ciało nie odczuwa dyskomfortu.

Wielbiciele eksperymentów odważnie łączą etniczne stroje z dżinsami. Na przykład zespół w wykonaniu Nicole Scherzinger wyglądał bardzo oryginalnie. Goły brzuch podkreśli jej seksualność i kobiecość.

I oczywiście akcesoria i biżuteria odgrywają ważną rolę w tworzeniu stylu indyjskiego. Dlatego zaopatrz się w kolczyki, bransoletki i złoto, które kochasz na Wschodzie.

Indyjskie motywy 4Indyjskie motywy 5indyjskie motywy 6
Indyjskie motywy 7Indyjskie motywy 8indyjskie motywy 9
Indyjskie motywy 10Indyjskie motywy 11Indyjskie motywy 12