Moda na etniczne rzeczy nigdy się nie kończy. Japoński strój minimalistyczny, bogato zdobione stroje europejskich narodów, jasne stroje afrykańskie lub indiańskie wznoszą się na szczyt modnego Olympusa.

Styl etniczny lub styl narodowych strojów narodów świata w tym roku ponownie pojawia się na pokazach mody, zachowując najwyższe pozycje we wszystkich ocenach mody.

Odzież damska w stylu etnicznym

Sukienka w stylu etnicznym ma zawsze co najmniej kilka detali związanych z narodowym strojem danego narodu. Aby stworzyć harmonijny obraz w stylu etno, należy przeanalizować tradycyjny styl wybranych osób i podkreślić najbardziej żywe, charakterystyczne cechy tego stylu.

Aby dodać ethnics na bok, czasami wystarczy dodać tylko kilka detali - torebkę, kolorową spódnicę, wydruk .

Spódnice w stylu etnicznym nie muszą być szerokie i długie (choć jest to najczęściej spotykany i rozpoznawalny styl). Krótkie spódnice z frędzlami lub haftowane z jasnym wzorem koralików idealnie wpasują się w etniczny wizerunek.

Płaszcze w stylu etnicznym najczęściej zdobione są haftem, aplikacją lub nadrukami. W przypadku większości strojów ludowych perfekcja futrzana, podkreślająca wysoki status właściciela, jest idealna: tworząc obraz etniczny, ważne jest, aby go nie przesadzić, ponieważ bardzo łatwo jest przekroczyć granicę między jasnością etniczności a bordowym, pstrokatym kolorem.

Styl etniczny 1Styl etniczny 2Styl etniczny 3
Styl etniczny 4Styl etniczny 5Styl etniczny 6

Suknie ślubne w sile etnicznej

Ślub dla większości narodów to kluczowe wydarzenie w życiu dziewczyny. Jest to również symboliczny symbol, dlatego suknie ślubne młodej pary zostały starannie przemyślane i starannie przygotowane.

Do sukien ślubnych w stylu etnicznym należy używać tylko naturalnych tkanin. Kolor może się różnić w zależności od etykiety, którą wybrałeś. Najczęściej suknia panny młodej jest biała, chociaż są wyjątki (tradycyjna chińska suknia ślubna jest czerwona).

Wystrój sukienki powinien być również odpowiednio dobrany. Haft (nie tylko z nitkami, ale również z koralikami lub kamieniami), malowany na tkaninie, aplikacją, ozdobnym sznurowaniem.

Styl etniczny 7Etniczny styl 8Etniczny styl 9
Styl etniczny 10Styl etniczny 11Styl etniczny 12

Biżuteria etno

Ozdoby w stylu etnicznym są najczęściej jasne, zauważalne, celowo grube. Materiały powinny być naturalne lub wizualnie przypominają naturalne materiały przy minimalnym przetwarzaniu.

Masywne kolczyki, liczne bransoletki, wielowarstwowe koraliki - wszystko to nawiązuje do etnicznego stylu.

Styl etniczny 13Styl etniczny 14Styl etniczny 15
Styl etniczny 16Styl etniczny 17Styl etniczny 18

Torby w stylu etno

Akcesoria w stylu etnicznym zawsze przyciągają uwagę. Często torby etniczne są ozdobione aplikacją i haftem. Bardzo często mogą być tkane lub dziane.

Lepiej jest łączyć jasne modele toreb ze spokojnymi rzeczami o stonowanych odcieniach. Kobiety mody o doskonałym wyczuciu koloru mogą spróbować stworzyć wielokolorowy zestaw, który łączy jasną torbę z równie jasnymi ubraniami, ale pamiętaj, że ten strój nie zawsze jest odpowiedni.

Styl etniczny 19Styl etniczny 20Styl etniczny 21
Styl etniczny 22Styl etniczny 23Styl etniczny 24

Raczej jasny styl etniczny wyrażają fryzury: duże i małe warkocze, bujne, niedbale rozczochrane włosy, duże, ale niezbyt gładkie włosy. Ogólnie rzecz biorąc, stylizacja powinna wyglądać naturalnie, niezbyt idealnie. Korzystanie z akcesoriów - opatrunków do włosów, szale , różne wstążki, koraliki, spinki do włosów i spinki do włosów z naturalnych materiałów.

Styl etniczny 25Styl etniczny 26Styl etniczny 27