Telewizja wciąż odgrywa dużą rolę w naszym życiu. Pokaz reality show "Ważony i szczęśliwy", który jest emitowany w kilkudziesięciu krajach, pozwolił nie tylko promować zdrowy styl życia, ale także daje bardzo cenną wiedzę na temat prawidłowego odżywiania, zdrowego stylu życia i odpowiedniego treningu sportowego. Jeden z trenerów projektu telewizyjnego, Igor Obuchowski, oferuje ćwiczenia na odchudzanie, których skuteczność potwierdzają uczestnicy programu. Obecnie można znaleźć wiele filmów, które wyraźnie pokazują, jak grać w sporty, aby schudnąć. Jeden z tych filmów, które możesz zobaczyć w tym artykule.

Kompleks ćwiczeń Igora Obuchowskiego

Ćwiczenie z Igorem Obuchowskim jest bardzo proste i przyjemne: energiczny młody człowiek i zaraża jego ruchy: chcesz z nim zrobić i stać się lepszym! Rozważ jeden z jego kompleksów, który pozwala uporządkować taki problem, jak biodra i pośladki:

  1. Rozgrzej się przed treningiem -To lekki jogging przez 15 minut, program taneczny, rower treningowy lub, jeśli czas na to pozwala, rower.
  2. Ćwicz " Szerokie przysiady " . Pozycja wyjściowa: stopy są szersze niż ramiona, nie są równoległe do siebie, ale są rozmieszczone pod kątem 45 stopni. Po natchnieniu zejdź w dół, odciągając miednicę do tyłu, aż uda będą równoległe do podłogi, i pochyl lekko ciało do przodu. Podczas wydechu idź w górę, ale nie wyprostuj kolan do końca. Wykonaj 3-4 podejścia 15-20 razy.
  3. Ćwiczenie "Pochyla się na jednej nodze". Pozycja wyjściowa: lewa stopa z przodu, cała masa ciała na niej, tuż za i dotykając podłogi, tył jest płaski. Podczas wdechu, pochyl się do przodu, dotknij podłogi prawą ręką. Na wydech - podnoszenie. Zrób 3 zestawy po 20 razy w jednej i drugiej stronie. Jeśli trudno jest utrzymać równowagę pleców, używaj krzesła lub ściany do podparcia.
  4. Ćwiczenie "Biorąc nogę z powrotem . " Pozycja wyjściowa: stojąc na lewej stopie, weź z powrotem i połóż tak, aby tylko skarpetka dotykała podłogi. Na wydechu, weź prawą nogę z powrotem po przekątnej. Talia powinna być równa! Po wdechu - przywróć nogę do pierwotnej pozycji. Wykonaj ćwiczenie 20 razy, dotykając podłogi, następnie kolejne 20 - bez dotykania, przyspieszając tempo i sprężynę. Powtórz dla drugiej nogi. Powinny być trzy podejścia na stopę. Jeśli trudno jest utrzymać oparcie na płasko, używaj krzesła lub ściany do podparcia.
  5. Igor Obuchow ćwiczy dla prasy
  6. Ćwicz do pasa . Pozycja wyjściowa: leżeć na plecach, ręce za głową, głowa i ramiona są uniesione, zgiąć kolana i podciągnąć je. Po wdechu opuść nogi, dotknij piętami podłogi, a po wydechu, przywróć nogi do pierwotnego miejsca. Trzymaj plecy wciśnięte w podłogę. Wykonaj 3 zestawy 15-20 razy.
  7. Ćwicz dla prasy . Pozycja wyjściowa: Połóż się na plecach, ręce za głową, głowę i ramiona uniesione, zegnij kolana i podciągnij je. Na wydechu wyprostuj nogi, oderwij łopatki od podłogi, wyciągnij ręce do nóg. Po wdechu - wróć do oryginału, ale uważaj, aby nie dotknąć podłogi głową. Wykonaj 3 zestawy 15-20 razy.

Regularnie wykonując takie ćwiczenia (co najmniej trzy razy w tygodniu), możesz łatwo uporządkować figurę. W walce ze złogami tłuszczu na innych częściach ciała pomogą Ci samouczki wideo z ćwiczeniami dotyczącymi utraty wagi przez Igora Obuchowa. W połączeniu z odpowiednim odżywianiem lub dobrze dobraną dietą takie ćwiczenia dają bardzo szybkie rezultaty. W dni treningowe staraj się jeść więcej beztłuszczowych pokarmów białkowych.