W pasku wyszukiwania wpisujesz "jak poślubić bogatego mężczyznę" ... Gratulacje: jesteś na dobrej drodze! Dobrze, że jesteś świadomy swojego pragnienia i jesteś gotowy, aby podjąć pewne kroki w kierunku jego spełnienia. Przecież nie tylko bajka o Kopciuszku, ale życie pełne jest przykładów świadczących o tym, że bogaci ludzie lubią zwykłe kobiety, a czasami żyją z nimi przez długi czas, bogato i szczęśliwie, więc zdecydowałeś, że potrzebujesz męża. A nawet wybrał jedną z głównych zalet - bogactwo. Zastanówmy się, gdzie szukać zamożnych ludzi i jak je podbić.

Gdzie polować?

Jeśli chcesz poślubić bogatego człowieka, musisz być przygotowany na wydatki. Możesz wyszukać:

  1. W drogich kawiarniach i restauracjach. Lepiej wybrać biznesową porę obiadową, gdy jest mniej konkurentów, a człowiek w poważnym nastroju. Szklanka świeżo wyciśniętego soku, lekka sałatka, ciekawa książka. Jesteś zrelaksowany, pewny siebie, cieszy oko podczas pracowitego dnia.
  2. Na koncertach lub w teatrze. Warto śledzić drogie koncerty i wydawać pieniądze na bilet. Nie można dostać się do skrzynki VIP - "hak" w holu. Premiery idą tylko wtedy, gdy jesteś prawdziwym koneserem sztuki i potrafisz prowadzić rozmowę przy kieliszku szampana podczas przerwy. Człowiek rzadko znajduje się w teatrze przez przypadek: będzie prowadzony przez subtelną organizację duchową, lub ... przez swoją żonę.
  3. Golf, tenis, wyścigi konne, kasyno. Panowie, podekscytowani emocjami, chętnie zwrócą uwagę na spektakularną damę, wyraźnie dzielącą ich zainteresowania. Jeśli to możliwe, przejdź do prestiżowych ośrodków narciarskich.
  4. W pracy. Osiągnięcie porozumienia z firmą, której dyrektor jest obiecujący i bogaty, jest odważnym krokiem, ale całkiem uzasadnionym. Jeśli nie poślubisz bogatego bossa, przynajmniej zdobędziesz doświadczenie zawodowe. Praca w drogich sklepach (butach, sklepach z zegarkami itp.) Zwiększa twoje szanse na znalezienie bogatego kandydata.
  5. W Internecie. Tak, czasami zdarza się, że bogacz nie ma czasu na szukanie oblubienicy w prawdziwym życiu, ale jest dość czasu na przyjrzenie się formularzom. Metoda ta jest niewiarygodna, biorąc pod uwagę fakt, że wirtualna rzeczywistość jest zwodnicza.
  6. W gazetach i czasopismach. Uczestnicy obiecujący rynek mogą i powinni być badani. Czasopisma czasami publikują listy bogatych kawalerów, cenne dla tych, którzy chcą znaleźć bogatego męża.
  7. W domu. Jednak dość odważna decyzja, jeśli wiesz, kogo polujesz, nie powinieneś "zgubić się" lub "zgnieść" we właściwym miejscu. Zawsze miło jest pomóc pięknej kobiecie.
Jak sprawić, by intencje bogatego człowieka stały się poważne?

Najprawdopodobniej twój "bogaty Buratino" przyzwyczaił się do koralików od piękności wiszących na jego szyi. Pamiętaj: kocha i wie, jak osiągnąć cele, ponieważ ważne jest, aby stać się celem.

Chcę poślubić bogatego mężczyznę
  • szczerze ich interesować. Jeśli człowiek ma hobby, którego się nie dzieli, nie staraj się uczyć, aby wyglądać "pro": kopiąc głębiej, będzie nieprzyjemnie dotknięty. O wiele skuteczniej jest pytać, być zainteresowanym, dowiedzieć się;
  • Nie narzekaj na trudności finansowe. "Za mało na telefon", "nie ma nic do zapłacenia za mieszkanie", "bez pieniędzy za sukienkę" - bogaci doskonale znają wersety tych piosenek i nie lubią śpiewać. Polujesz na duże ryby, a nie na małe rzeczy. Słowa Wolanda "Nigdy nie prosić o nic ... Oni sami będą proponować i dawać wszystko" powinno stać się twoją mantrą;
  • Nie ukrywaj, że przyciągają cię pieniądze. Oczywiście nie powinieneś być szczery, mówiąc: "Chcę poślubić bogatego mężczyznę, ponieważ mam nadzieję, że dla ciebie", ale wyrażenie "tak, chcę bogatego męża, ponieważ podoba mi się cechy bogatych mężczyzn: wytrwałość, umiejętność wkładania i osiągania tego, co chcesz" jest nie tylko zdolne pokazać uczciwego człowieka, ale także delikatnie schlebiać wybranemu.