Jak leczyć matkę karmiącej przeziębienie Żadne z nas nie jest odporne na różne ARI i ARI, także podczas karmienia piersią. Nie wszyscy wiedzą, jak szybko wyleczyć zimną matkę karmiącą, ponieważ często apteka nie jest kompatybilna z karmieniem dziecka i może go skrzywdzić, ale nadal wymaga leczenia.

Jak leczyć przeziębienie środkami ludowymi matki karmiącej?

Najbardziej nieszkodliwe, niż można leczyć podczas karmienia piersią są środki i sposoby sprawdzane przez stulecia. Są całkiem skuteczne, jeśli uruchomisz aplikację na samym początku choroby.

Uzdrowienie z zimnej matki karmiącej pomoże zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz stosowania produktów leczniczych. Od kaszlu, bólu gardła i obniżania temperatury, takie herbaty są odpowiednie:

  • maliny;
  • lipa;
  • kalina;
  • rumianek;
  • mleko z sodą

Wszystkie te napoje muszą pić ciepłe, a dla najlepszego efektu można dodać trochę miodu, jeśli matka nie jest uczulona. Z zimna pomoże upuścić z liści kalanchoe lub buraków. Dobrze znana czarna rzodkiewka z cukrem lub miodem nadaje się do kaszlu.

Możesz parować stopami w gorącej wodzie z musztardą, ale tylko wtedy, gdy nie ma temperatury. Dobrze jest zrobić inhalację parową z ziemniakami w mundurach i napojami gazowanymi, a także eukaliptusami i rumiankiem. Płukanie gardła szałwią szałwiową, sznurkiem, roztworem Rotocane przyspieszy powrót do zdrowia bez szkody dla organizmu.

Leki stosowane w leczeniu przeziębień

Wiele leków działających lokalnie jest zatwierdzonych do użytku przez matkę karmiącą. Są to różne tabletki i pastylki do ssania - Efizol, Lizobact, Laripront, a także krople do nosa, takie jak Pinosol Vibrocil, Protargol. Możliwe jest płukanie zatok nosowych roztworami soli, takimi jak AquaMaris. Ich stężenie we krwi jest znikome i nie dociera do dziecka, chyba że dawka zostanie przekroczona. Jak leczyć zimną mamę pielęgniarską

Z kaszlu można wypić korzeń lukrecji i kolekcję ziołowej klatki piersiowej, a gardło należy przepłukać roztworem Furacilin, Miramistin lub Chlorheksydyna. Dobra pomoc spray Chlorophyllipt. Tabletki wchłaniania Sebidin pomogą również ból gardła.

Jeśli temperatura przekracza 38,5 ° C, nie powinieneś tolerować, ale weź febrifuge w postaci Paracetamolu, Panadolu lub Ibuprofenu. Teraz wiesz, jak leczyć matkę karmiącą. Najważniejszą rzeczą jest rozpoczęcie wszystkich procedur na czas, a następnie choroba wkrótce zniknie.