"Miłość minęła, nie będzie już spotkań ...", tymi słowami zamknąłeś drzwi i szczęśliwie patrzyłeś przez okno. Wreszcie, nie musisz utrzymywać tych uciążliwych relacji i możesz robić to, co interesujące, bez względu na drugą połowę. Cóż, jeśli wszystko jest w przybliżeniu, co jeśli uczucia zostaną? Jak szybko przestać kochać byłego chłopaka? Na początek przestań płakać w poduszce i powtórz: "Chcę przestać kochać i zapomnieć o byłym chłopaku, ale to niemożliwe, bo jak możesz zapomnieć faceta, którego kochasz?". Nie, jeśli jesteś zadowolony z tego stanu rzeczy, to przepraszam za siebie. To nie doprowadzi do niczego dobrego, tylko ty rozwiniesz się w swojej zależności od smutnie przygnębionego stanu, czy tego potrzebujesz? Jeśli po prostu postanowiłeś zmienić wszystko, spróbuj posłuchać rad psychologów, którzy znają więcej niż jeden sposób, aby zapomnieć i przestać kochać faceta. Aby łatwiej poradzić sobie z problemem, rozłóżmy go na jego komponenty, odpowiadając na pytanie "Co przyczynia się do twojego smutku?".

Wszystko w domu przypomina mu

Co powstrzymuje cię od pozbycia się denerwujących środków drażniących? Wszystko w piecu: ogólne zdjęcia, prezenty, karty. Możesz po prostu rozerwać strzępy i wyrzucić je, ale możesz zorganizować cały obrządek Czarownic, aby spalić wszystko, mówiąc coś w stylu "te rzeczy rozpadają się w popiół, więc moja miłość do ciebie znika." A przy okazji, nie zapomniałeś, żeby wymazać numery jego telefonów? Co, zostawiłem na wszelki wypadek? Na czym, w takim przypadku? Nie, to nie zadziała, usuniemy numery z pamięci telefonu, wyrwiemy stronę z notesu lub książki telefonicznej - ta informacja już nie będzie potrzebna. Mówisz, że całe miasto przypomina ci o poprzednich związkach? Cóż, jeśli wszystko jest tak poważne, spakuj się i ruszaj. Chociaż możesz spróbować mniej kardynalny sposób na zapomnienie - jechać na wakacje. A potem, po powrocie, nie będziesz pamiętać o pocałunkach pod wierzbą, ale o namiętnym wieczorze (rano, noc, dzień), trzymanym pod palmą.

Był taki dobry ...

Pewnie, że twój były książę na białym koniu? Nie miał żadnych wad, ani jednego? Pamiętał wszystkie ważne daty i nigdy się z tobą nie kłócił, a ogólnie jest po prostu ideałem? Naprawdę? To na pewno żyjąca osoba, sam jej nie wymyśliłeś? Cóż, zdarza się, że nasza pamięć czasami odmawia, szczególnie jeśli chodzi o bliskich. Ale kto powstrzymuje cię przed udzieleniem jej pomocy? Nie, teraz nie mówimy o głębokim kopaniu. Czy masz najlepszego przyjaciela, który był świadkiem rozwoju relacji z twoim byłym? A więc poproś ją o pomoc, pozwól mu powiedzieć wszystko, co o nim myśli, po prostu niech nie ogranicza się do obszernej frazy "Nie jest dobrą osobą!", Niech uzasadni swój punkt widzenia. Gwarantuję wiele nowych rzeczy. Najlepsi przyjaciele, tak długo jak będziecie w porządku, nie będą się wspinać z komentarzami, ale to nie znaczy, że niczego nie zauważają.

Było tyle wolnego czasu!

I jaki jest problem? Как разлюбить и забыть парня Tak, wiele osób marzy o co najmniej jednej dodatkowej minucie! I widzisz w tym powód mroku. Cóż, nie lubisz tak dużo wolnego czasu, więc weź to z czymś. Bez względu na wszystko, praca, nowe hobby, sport, nowy facet. I co, najlepszy sposób, aby przestać kochać byłego chłopaka, zakochać się w nowym!

Kto mnie tak potrzebuje oprócz niego?

Najpierw określmy, co masz na myśli przez "to"? Brzydki, nieinteresujący? Przepraszam, ale z powodu którego stałeś się takim, dlaczego przestałeś się o siebie troszczyć? I nadal żałujesz, kto pomógł ci od jasnej osobowości zmienić się w szarą, niepozorną osobę? Cóż, bądź tak, połącz się. Na pewno jesteś bardzo interesującym rozmówcą i masz czarujący wygląd. Dlatego też zastanawiamy się nad szafą, torbą kosmetyczną, uporządkujemy i wrócimy do lustra. Czy to jest lepsze? Dobrze, a potem idź dalej, aby podbić męskie serca.