W ciele każdego żywego stworzenia, w tym człowieka, istnieje wiele procesów życiowych. To i krążenie krwi, wymiana gazowa, trawienie i wiele więcej. Ale te procesy są ukryte przed innymi i nie można ich kontrolować. Istnieją jednak takie rzeczy, których działania można zarządzać, choć nie zawsze, ale nadal możliwe. Jedno z tych kontrolowanych zjawisk jest uważane za działanie wymiotne. Przyklejone, ale ważne. W końcu tak szybko ciało pozbywa się toksyn i trucizn, które dostały się do niego z pokarmem lub czymś innym. Czasami ciało nie ma własnej siły, a potem potrzebuje pomocy. O tym, jak i jak można sztucznie wywoływać wymioty po jedzeniu i kiedy jest to potrzebne, porozmawiamy w tym artykule.

Kto tego potrzebuje?

Najpierw dowiedzmy się, w kim i w jakich przypadkach należy uciec się do tego nieprzyjemnego czynu, a dopiero wtedy przyjrzymy się sposobom wywoływania wymiotów po jedzeniu. Jest kilka powodów, aby uciec się do tej procedury.

  1. Zatrucie pokarmowe. Dotyczy to zarówno dorosłych, jak i dzieci. Kto się nie wydarzył, w lodówce jest kiełbasa lub mała ryba, wydaje się, że leżała przez długi czas, ale szkoda wyrzucić, bo wszystkie pieniądze zostały zapłacone. Więc jemy "nie zgubiliśmy". A wynik - zatrucie pokarmowe. Co robić Szybko pozbyć się zjedzonych. W tym momencie przydatna jest nadzwyczajna metoda erupcji żywności, czyli wymiotów.
  2. Aby nie powiększać tłuszczu. Niektóre panie, które są gorliwymi ślubami swojej postaci, uciekają się do tej procedury za każdym razem po obfitym posiłku. W pewnym sensie mają rację. Tak więc, ponieważ wymioty wywołane po jedzeniu powodują, że żołądek opuszcza niestrawiony pokarm, tę metodę można uznać za skuteczną. Gdy jedzenie nie zostanie wchłonięte, wtedy dodatkowe kalorie w ciele nie spadają. Ale często nie warto z niego korzystać. Dlaczego, porozmawiamy o tym trochę później.

Sposoby wywoływania wymiotów

Po ustaleniu przyczyn, przystępujemy do rozmowy o tym, jak i co może sztucznie wywoływać wymioty po jedzeniu. Istnieje kilka sposobów, a każdy z nich jest własny. Po pierwsze, wymioty po jedzeniu można wywoływać w tradycyjny, staromodny sposób, poprzez wbicie dwóch palców w usta, a nawet głębiej. Mechanizm tej metody polega na podrażnieniu korzenia języka, co powoduje skurcz przełyku i żołądka. A oni z kolei wybuchają w świetle Boga, który nie miał czasu na przetrawienie zawartości. Zamiast palców jako drażniącej można użyć włosów, jeśli masz wystarczająco dużo, lub łyżeczki do herbaty. Po drugie, wymioty po jedzeniu mogą być również spowodowane wyobrażeniem sobie, że zjadłeś coś bardzo nieprzyjemnego, nieprzyjemnego i nieprzyjemnego. I musisz to sobie wyobrazić żywo, kolorowo i ze szczegółami. Po trzecie, jeśli masz problemy z aparatem przedsionkowym, to również można z powodzeniem stosować. Co może powodować wymioty z taką charakterystyką ciała? Tak, nic. Huśtaj się na huśtawce, chodź, pokłoń się w różnych kierunkach w szybkim tempie, potrząśnij głową. A proces nie będzie powolny. I kolejny mały shtrišok. Przy wszystkich powyższych metodach, oprócz jedzenia, należy pić dużo wody. Z jednej strony ułatwi to postępowanie poprzez rozcieńczenie kulki spożywczej, az drugiej strony pomoże stworzyć poczucie przepełnienia żołądka, które będzie służyć jako dodatkowy czynnik stymulujący.

Konsekwencje wymiotów Как искусственно вызвать рвоту

Zanim wywołasz wymioty po jedzeniu, pomyśl i potrzebujesz? Jakie będą konsekwencje? Czy to nie jest niebezpieczne, aby pozbyć się "dodatkowych" kalorii dla swojego zdrowia? Wyobraź sobie, niebezpiecznie, a nawet bardzo. Dotyczy to szczególnie tych, którzy starają się utrzymać rosnącą wagę. Cóż, dlaczego jest tak niebezpieczny, niektórzy będą pytać. Odpowiadamy. Ponieważ sztuczna prowokacja wymiotów po jedzeniu jest często używana przez kobiety obserwujące ciało, z czasem staje się nawykiem. Zjedz taką osobę przynajmniej trochę i pobiegnij do toalety. W rezultacie rozwija się psychiczna zależność i choroba zwana boulemią. I tutaj nie jesteśmy już piękną, szczupłą pięknością, ale dystroficzną, histeryczną, bladą istotą, która nazywa się kobietą. I rozumie, że wystarczy, aby schudnąć, ale nie może przestać. Tacy ludzie mogą tylko współczuć. I jest tylko jeden sposób dla nich - dla specjalisty neurologa. Okazuje się, że przede wszystkim nie powinniśmy myśleć o tym, jak wywołać wymioty po posiłku, ale o tym, czy go potrzebujesz.