W poufnych rozmowach przyjaciół fraza często brzmi: "Nie lubię seksu". Wielu wierzy, że jeśli seks nie przynosi przyjemności, to tylko dlatego, że matka natura nie nagrodziła żadnymi niezbędnymi mechanizmami czy temperamentem. W rzeczywistości cieszenie się intymnym życiem to nie tyle fizjologia, ile okoliczności.

Jak dobrze bawić się z seksem?

Biorąc pod uwagę, że ludzie używają seksu dla przyjemności, szkoda uświadomić sobie, że z jakiegoś powodu jest to najważniejszy składnik. Jednak, aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, czasami wystarczy zwrócić uwagę na następujące czynniki, od których bezpośrednio zależy, jaką przyjemność czerpią z seksu i czy w ogóle go otrzymujesz.

 1. Partner Jednak dla kobiety seks jest w większości procesem postrzeganym emocjonalnie, dlatego relacje z partnerem są bardzo ważne. Niektóre kłótnie po seksie stają się najgorętsze, podczas gdy inne tracą pożądanie. Ponadto jedna osoba pasuje do ciebie bardziej, a jeszcze mniej, a jeśli nie masz orgazmu z kimś, być może powodem, dla którego nie ma przyjemności z seksu, jest niewłaściwy partner.
 2. Preludium. Jak przedłużyć przyjemność z seksu, jeśli nie przyciągnąć gry wstępnej? Dość trudne. Ważne jest, aby znaleźć coś, z czego po prostu przejdzie mróz na skórze pożądania. Dla każdej kobiety są to zupełnie inne rzeczy - ktoś namiętnie całuje, a ktoś potrzebuje bardziej poważnych czynności.
 3. Relaksacja. Jeśli kobieta ma "niebezpieczny dzień" lub mnóstwo problemów w pracy lub urazę z jakiegokolwiek powodu, z pewnością wpłynie to na jakość jej płci. Musisz być w stanie się zrelaksować i skoncentrować, z wyjątkiem samego procesu.
 4. Rozmowa Z regularnym partnerem musisz regularnie omawiać wszystkie udane i nieudane posunięcia, które pozwolą mu na łatwiejsze korzystanie. Tak, i przyjemność mężczyzny w seksie z tą praktyką będzie znacznie łatwiejsza do wykonania.
 5. Różnorodność. Możesz urozmaicić swoje relacje zmieniając pozy, zmieniając scenerię, a przy pomocy przebrania, a nawet więcej rzeczy, które odnowią relacje i przyspieszą bicie serca. Z biegiem czasu znudzony jest zwykły seks, nawet z ukochanym partnerem, a to świetna okazja do dobrej zabawy.

Zwykle kobiety, które nie mają problemów z każdym z tych pięciu przedmiotów, nigdy nie narzekają na problemy w życiu intymnym - po prostu dlatego, że ich nie mają.

Kobiece błędy w łóżku

Trudno jest zrozumieć, że przyczyną braku orgazmu u kobiety jest jej zachowanie w łóżku.

 1. Rozważ podstawowe błędy, które nie tylko mężczyźni nie lubią, ale także nie pozwalają kobietom odczuwać przyjemności.
 2. Rozmowa w łóżku. Dziewczyny, które chcą za bardzo komentować w łóżku, nie mają czasu na dobrą zabawę za wszystkimi rozmowami. To samo dotyczy nadmiernie udawanej pasji w stylu aktorek porno.
 3. Nie mogę czerpać przyjemności z seksu
 4. Nad aktywną pozycją. Kobieta, która nieustannie przewodzi procesowi, nie tylko boi się człowieka, ale nie ma czasu na zabawę. Nie powinieneś w ogóle odmawiać, ale także kontrolować każdy gest.
 5. Zachowanie na zimno. Jeśli kobieta uważa, że ​​nie powinna wykazywać swojej przyjemności, jest w błędzie. Dlaczego to wszystko jest konieczne? Dlaczego twój partner próbuje dla ciebie, jeśli zachowasz zbyt poważną twarz? ..
 6. Nieporządek Jeśli nie masz czasu na golenie obszaru bikini, zepsuje to wrażenie partnera i twoje osobiste uczucia. Zadbaj o takie rzeczy z góry.

Nie zapominaj, że skromność powinna być wszędzie, ale nie w sypialni. Wszystko, co robią ich oboje, jest normalne i słuszne, jeśli oboje lubią to.