Aby to zrozumieć, mam faceta lub dziewczynę w nieuczciwym, czy nie, musisz najpierw zrozumieć, co to jest frendzone.

Co oznacza strefa przyjazna?

Przyjazna to dosłownie strefa przyjaciela lub strefa przyjaciół. Oznacza to, że facet lub dziewczyna jest w kręgu przyjaciół lub przyjaciół danej dziewczyny lub faceta. W związku z tym, wszelka komunikacja z przyjacielem od przyjaciół jest zwykle ograniczona do rozmowy przez telefon, życia płacy, pożyczania pieniędzy na lepsze czasy, lub, jak niektórzy ludzie, aby zakłócić swój gniew lub urazę u rozmówcy. Nigdy nie było żadnego związku miłosnego we friendzone, i nie może być. Więc facet nie może sobie wyobrazić w swoich myślach, że teraz dziewczyna jest jego przyjacielem, ale wtedy stanie się cud, a ona zobaczy, jak dobry jest i zakochuje się w nim bez pamięci. To się nigdy nie stanie.

Jak rozumieć, że jesteś w Frenchzone?

Aby zrozumieć, czy facet jest w dziewczynie, czy nie, nie jest konieczne posiadanie siedmiu przęseł na czole. Jeśli dziewczyna nie chce osobiście spotkać się z chłopakiem, ale woli z nim porozmawiać przez telefon, zwłaszcza gdy omawia własne problemy i problemy swoich przyjaciół, sugeruje to jedno: facet znalazł się w przyjaznej strefie.

Ponadto, jeśli facet zarabia wystarczająco dużo pieniędzy lub jego zamożni rodzice go mają, prośby tego rodzaju mogą pojawić się po stronie dziewczyny, np. "Kup mi to, a potem dam ci pieniądze". Zwykle pieniądze nie wracaj, ale facet czeka i ma nadzieję na manifestację uczuć ukochanej.

Jak wydostać się z przyjaznej strefy?

Aby wydostać się z przyjaznej strefy istnieje kilka opcji. Pierwszą i najważniejszą opcją jest próba zmiany siebie, ponieważ jeśli dziewczyna nie jest zainteresowana mężczyzną jako przedmiotem uwielbienia, to młody człowiek po prostu nie jest nim zainteresowany. Musimy spróbować naprawić tę sytuację.

W tej sytuacji najważniejsze jest zwrócenie uwagi na coś innego: musisz uprawiać sport lub wybrać się na wycieczkę, znaleźć jakieś hobby. Nie rozwodź się nad tą dziewczyną, nawet gdy zaczyna zdawać sobie sprawę, że facet, z którym była tylko przyjaciółką, jest o wiele bardziej interesujący i atrakcyjny niż myślała, a ona zacznie szukać spotkań z nim.

Drugim wyjściem ze strefy przyjaciółki jest gwałtowne zniknięcie z jej świata. To znaczy, nie odpowiadając na wezwania, nie odwiedzając portali społecznościowych, aby dziewczyna poczuła, że ​​coś jest nie tak i zacznie szukać samej przyjaciółki, nawet jeśli tylko się znudzi, będzie to zdecydowanie plus. Przez długi czas facet nie może się zgubić, jeśli nie chce, żeby dziewczyna całkowicie go zapomniała. Wystarczy pięć dni. Te dwie opcje są najlepsze, aby wydostać się z dziewczyny dziewczyny.

Jak zdobyć dziewczynę ze strefy przyjaciół?

Najważniejszą rzeczą dla dziewczyny, która przestaje być przyjacielem faceta, jest obudzenie go w dowolny sposób. zazdrość . Zazdrość jest silnym uczuciem, jeśli obudzisz go w facecie, on obróci góry, aby mieć obiekt swojej adoracji. co znaczy frendzone Ale flirtowanie i wywoływanie zazdrości u faceta powinno być umiarkowane, aby ostatecznie nie przerodziło się to w nienawiść.

Warto również spróbować zmienić swój obraz. Zmień włosy, makijaż, zrób nowy manicure, zmień styl ubioru. Musisz zmienić swój wizerunek, aby pokazać całą kobiecość, którą natura przyznała dziewczynie. Trzeba starać się robić wszystko, aby nie widział przyjaciela w dziewczynie, z którą można po prostu oszukać życie. Konieczne było, aby czuł się obrońcą, który może uratować dziewczynę od wszelkich nieszczęść. Takie kruche, delikatne i wrażliwe. Ale najważniejszą rzeczą w tym zadaniu nie jest powtórka.