Kulki pochwy - małe urządzenie używane przez wiele kobiet i poprawiające ich własne życie seksualne, a nawet przywracające zdrowie. Dlatego przed wyborem kulek dopochwowych warto dowiedzieć się, jakie modele tych urządzeń istnieją i dlaczego używany jest każdy rodzaj kuleczek.

Jak wybrać rozmiar kulek pochwy?

Pierwszą rzeczą, na którą musisz zwrócić uwagę, jest wielkość piłki. Z reguły mają one średnicę od 1,5 do 4 cm, a ich waga może wynosić od 30 do 150 gramów. Jeśli kobieta nabywa piłki po raz pierwszy, powinieneś wybrać większe i lżejsze. Im mniejsze i cięższe urządzenie, tym trudniej będzie utrzymać mięśnie pochwy.

Jakie modele piłek dopochwowych wybrać do treningu mięśni?

Jeśli zadaniem kobiety jest nauczyć się kontrolować mięśnie pochwy za pomocą piłek, konieczny jest zakup modelu bez wibratora, ponieważ jest on przeznaczony raczej dla przyjemności seksualnej niż dla trening .

Kule z przesuniętym środkiem ciężkości mogą również nadawać się do ćwiczenia. Najczęściej wybierają je kobiety, które po raz pierwszy zdecydowały się na takie szkolenie.

Jak wybrać kształt kuleczek pochwy?

Współcześni producenci oferują 2 formy kulek - jajowate (owalne) i okrągłe. Do treningu odpowiedni jest każdy typ. Wszystko zależy od preferencji kobiet.

Nie ma również znaczenia, czy powierzchnia kulki będzie pokryta pryszczami, czy będzie gładka i materiał, z którego wykonane jest urządzenie. Z reguły są wykonane z plastiku, metalu lub silikonu. Chociaż sprzedaż można znaleźć i wykonane z kamienia. Instrukcje dotyczące kulek pochwowych będą wskazywać, czy użyć smar podczas prowadzenia ćwiczeń z określonym modelem piłek.