Często pytanie, jak wybaczyć zdradę bliskiej osoby, stawia czoła dziewczynom, które nie spodziewały się, że staną w obliczu tak poważnego problemu, który jest znacznie głębszy i bardziej globalny niż jakakolwiek inna kłótnia. Zastanowimy się, czy trzeba wybaczyć zdradę i jak to zrobić, jeśli nie zdecydujesz się na krzyżowanie partnera.

Czy muszę wybaczyć zdradę mego męża?

Obiektywnie, aby przebaczyć mężowi, potrzebny jest tylko jeden powód: jesteś gorzej bez niego niż z nim, nawet jeśli popełnił on takie wykroczenie. Wiele kobiet w temperamencie grożą rozwodem, a nawet całkowicie wydalić zdrajcę z domu. Ale gdy drzwi zamykają się za nim, rozumieją, że wnioski wyciągnięto wcześniej.

Oczywiście, w stanie namiętności bardzo trudno jest kontrolować własne działania, ale po tym, kiedy ochłonąłeś i pomyślałeś, musisz zważyć wszystko i zdecydować. Jeśli stosunki były ostatnio skomplikowane, nie masz problemów z nieruchomościami lub dzieci, będziesz gotowy do zerwania stosunków. Ale jeśli masz wspólne gospodarstwo domowe, dzieci, pożyczki i uczucia nie umarły, powinieneś zawsze myśleć o dawaniu drugiej osobie szansy.

Ze względu na dziesiątki niuansów, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu takiej decyzji, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy można wybaczyć. zdrada do mojego męża Tylko ty sam decydujesz. Jeśli wiesz, że jest to dla ciebie zbyt trudne i że ogólnie wybaczasz, być może dalsze życie będzie łatwiejsze bez niego. Ale jeśli wiesz, że jesteś silniejszy od tego i jesteś gotowy na okazanie wielkoduszności i wybaczenia, wciąż dawaj szansę osobie.

Jak wybaczyć mężowi po oszustwie?

Co do zasady, znaki zdrady kobiety zauważają, ale z powodu miłości i zaufania po prostu nie biorą ich pod uwagę. Wchodząc w małżeństwo wydaje się wszystkim, że to jej życie przejdzie bez takiego szoku.

Aby przebaczyć człowiekowi, musisz przede wszystkim uznać, że w twojej sytuacji nie ma nic nadnaturalnego. Dziesiątki ludzi się zmieniają, a nie chodzi o to, czy szczęśliwą rodzinę, czy nie. Po ślubie osoba nie zamarza na zawsze w uczuciu wszechogarniającej miłości, ale nadal żyje, daje się ponieść emocjom, a to może się zdarzyć każdemu. Co do zasady, nikt nie ma takich problemów w rodzinie z krewnymi, dlatego może się wydawać, że z całego środowiska tylko twój człowiek jest zdrajcą, ale zwykle jest to fałszywy pomysł.

Aby odejść od sytuacji, ochłonąć, najlepiej zniknąć na jakiś czas, odwiedzić krewnych lub wyjechać na wakacje. W tym czasie będzie można lepiej zrozumieć, że ta relacja jest nadal cenna dla ciebie, co oznacza, że ​​masz powód, aby ją zatrzymać.

Staraj się być świadomym sytuacji nie jako zdrada, ale jako próba ze strony losu. I musisz wygrać! Nie poddawaj się przygnębieniu, nie idź głową w uczucia. W rzeczywistości nie ma w tym nic złego. jak wybaczyć zdradę męża Twój mąż i ty miałeś kontakty z innymi, i zanim się nie skrzywdziłeś. Oczywiście, jest to zupełnie inne, ale w końcu ta sprawa może być postrzegana nie jako zdrada.

W kwestii wybaczania zdrady ukochanej osoby ważne jest, aby zdecydować, którą taktykę wybrać. Albo starasz się o tym zapomnieć i nie pamiętasz, albo wyrzucasz mu na chwilę swój ból, by go uwolnić. Z pewnością warto skontaktować się z psychologiem, zapisać się na siłownię i zrzucić nagromadzony stres na wszystkie sposoby.

Ważne jest, aby nie porównywać siebie ze swoją kochanką, nie jest lepsza ani gorsza, a jej wygląd w ogóle nie zależy od ciebie. Tak się po prostu stało. A wy okazując zrozumienie i miłosierdzie okażecie się zwycięzcami. I pamiętaj: przebaczanie jest zapomnieniem. Tylko jeśli zapomnisz, czy twój związek odzyska swoją szansę szczęście .