Sieć społecznościowa vKontakte wie, jeśli nie co raz, a następnie co trzecia osoba na Ukrainie, w Rosji i krajach WNP. Większość dzisiejszej młodzieży poświęca dużo czasu na komunikację, rozrywkę na tej stronie.

Ale ważne jest, aby wiedzieć, że jedna z najbardziej popularnych sieci społecznościowych oferuje dziś swoim użytkownikom nie tylko wszystkie rodzaje rozrywki, ale także całkiem prawdziwe sposoby zarabiania pieniędzy .

Rozważmy bardziej szczegółowo zalecenia, które pomagają zrozumieć, jak zarabiać pieniądze w kontakcie.


Rodzaje zarobków z Internetu

Opcje, jak zarabiać w kontakcie, kilka, wymieniamy tylko te główne.

1. Możesz zarabiać pieniądze na grach. Oto dwie opcje: albo sam utworzysz grę lub aplikację, albo wykorzystaj to, co już istnieje w sieci.

Pierwsza metoda jest bardziej skomplikowana, ale bardziej opłacalna. Po stworzeniu zabawki możesz zarabiać na głosach, które użytkownicy kupują od ciebie za prawdziwe pieniądze, aby przyspieszyć rozgrywkę, kupić nowego bohatera w grze i tak dalej.

2. Drugim sposobem na zarabianie pieniędzy w kontaktach w ramach samodzielnie opracowanej gry jest tymczasowe oznaczenie marki aplikacji przez pewną firmę, która używa swojej zabawki do reklamowania się na różne sposoby przez określony czas. I, oczywiście, możesz zarabiać na wszelkiego rodzaju reklamach.

Jeśli nie możesz rozwinąć swojej gry ze względu na swoją wiedzę i umiejętności, zarabiaj na innych. Pobierz postać na określony poziom i sprzedawaj. Zostań moderatorem lub poprowadź konto jakiegoś gracza. Pieniądze w tym przypadku dostaniesz znacznie mniej niż gdybyś był twórcą własnej gry, to jednak wystarcza na wydatki kieszonkowe.

3. Możesz zarobić na kliknięcia w kontakt. I nie tylko. Możesz zarabiać za udział w głosowaniu, umieszczanie pewnych informacji na swojej stronie, łączenie się z grupami - jednym słowem, za wszystko, co w tej chwili robisz całkowicie za darmo z powodu twojej niewiedzy. Oto niektóre z usług, które mogą odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zarabiać pieniądze poprzez kontakt z pomocą elementarnych działań: wirusową wymianę marketingową Sarafanki; Usługa SMMKA; Usługa ForumOK; VKTarget Giełda reklamowa; wymiana podobieństw.

4. Jednym z efektywnych zarobków w kontakcie jest utworzenie własnej grupy. Powinna to być publiczna lub otwarta grupa, której obecność będzie nie mniejsza niż 500 unikalnych odwiedzających dziennie. Uzyskaj subskrybentów w 1000 i więcej osób - jak to zrobić, łatwo znaleźć w sieci - i zacznij zarabiać. Zarabiaj na grupie, z którą możesz się skontaktować, zamieniając twoją publiczność w platformę dla wszelkiego rodzaju reklam. Takie giełdy reklamowe, takie jak Trendio i Sociate.ru, płacą od 70 do 100 rubli za jedną opublikowaną wiadomość dla społeczności, których popularność wynosi 1000 lub więcej osób.

Z twojej grupy możesz zrobić - i sklep internetowy - w sieci teraz wszystko wymieniaj, cokolwiek. Możesz zarabiać na programach partnerskich - na przykład reklamując innych mogę zarobić w kontakcie publiczne lub przeprowadzanie z nimi jakichkolwiek akcji. Wreszcie, dobrze promowana grupa może być opłacalna w sprzedaży.

Tak więc można znaleźć odpowiedź na pytanie, czy można zarobić na kontakcie - jest to możliwe! Kolejnym pytaniem, które nęka wielu, jest to, ile możesz zarobić w kontakcie? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jest oczywiste, że tworzenie własnej gry lub własnej grupy jest najbardziej dochodowym zajęciem, które może zapewnić ci dobre wynagrodzenie. Ale za prostą, taką jak ty, otrzymujesz nie więcej niż rubel, tyle samo za przyłączanie się do grup i inne elementarne działania. Jednak z należytym zapałem, a ta metoda może zapewnić ci dobro dodatkowy zysk .