Podnieście ręce do tych, którzy mają dość pieniędzy na wszystko i nie ma pragnienia, aby zarobić trochę więcej. Tylko żony oligarchów mogą to zrobić, wszystkie pozostałe myśli o pobocznych obowiązkach, no-no i odwiedziny. Zobaczmy, jakie są opcje dodatkowego dochodu w czasie wolnym i czy można znaleźć coś akceptowalnego w ogóle z dość skromnymi zasobami czasu.

Dodatkowe zarobki na weekend dla kobiet

Dla wielu tylko weekendy lub święta są stosunkowo bezpłatne, czy jest możliwe znalezienie pracy pobocznej w tym czasie? Z jednej strony, jeśli szukasz, możesz znaleźć wszystko. Z drugiej strony, czy naprawdę potrzebujesz dodatkowego dochodu, aby pozbawić cię legalnego odpoczynku w weekend? Wciąż nie dostaniesz za dużo pieniędzy przez kilka dni, a spędzisz dużo czasu szukając pracy, a przez długi czas nie będziesz w stanie pracować na stałe, a będziesz daleko od przepracowania i załamania nerwowego. Inną wadą takiej pracy jest to, że nie może ona być trwała, to znaczy, że będziesz musiał spędzić większość wolnego dnia na znalezieniu klienta. Wszelkie prace w niepełnym wymiarze czasu nadal wymagają pewnego rodzaju harmonogramu, a dwa dni w tygodniu to za mało.

Tak więc praca w weekend jest możliwa tylko wtedy, gdy zawód, od którego otrzymujesz dochód, jest twoim hobby. Na przykład, jeśli lubisz hafty, to owoce pracy mogą być dystrybuowane wśród znajomych lub przez tworzenie własnej strony w Internecie. Ale nawet w tym przypadku nie należy liczyć na duży dochód - tworzenie rzeczy może zająć więcej niż jeden dzień. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad dodatkowymi zarobkami w swoim wolnym czasie, to lepiej, aby tym razem było więcej niż 2 dni w tygodniu.

Rodzaje dodatkowych zarobków dla kobiet w czasie wolnym

Tak więc, jeśli masz do dyspozycji nie tylko weekend, możesz spróbować znaleźć sobie mniej lub bardziej stałe źródło dochodów. Najpierw musisz zdecydować, czy masz możliwość pracy poza domem, czy szukasz pracy w domu. Oczywiście ostatnia opcja jest lepsza - niewielu ludzi chce po pracowitym dniu w pracy, aby uciec do innej pracy. Ale praca w domu wymaga dobrej znajomości komputera, bez tego nie warto nawet myśleć o zadaniach domowych.

Jak znaleźć dodatkowe dochody poza domem?

 1. Jeśli jesteś kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie (na przykład prawnikiem, księgowym), możesz znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin w tej dziedzinie. Bardziej opłaca się dla małych firm zatrudnić pracownika, który przychodzi 2-3 razy w tygodniu przez kilka godzin, niż płacić osobie za pełnoetatową pracę. Ta opcja jest odpowiednia nie tylko dla właścicieli zawodów umysłowych, manikiurzystów, wizażystów i fryzjerów, może również zarobić dobre pieniądze, zwłaszcza w okresie wakacyjnym.
 2. Jeśli specjalne umiejętności pozostawiają wiele do życzenia lub nie są na rynku popytem, ​​możesz spróbować swoich sił jako pielęgniarka wieczorowa. Czasami rodzice muszą wyjść wieczorem z domu i nie ma nikogo, z kim można by zostawić dziecko. Ta praca nie jest łatwa, a jeśli nie dogadujesz się z dziećmi, lepiej poszukać innego sposobu na zarabianie pieniędzy.
 3. Zwiedzanie psów jest również dobrym rozwiązaniem na wieczorną pracę. Tylko tutaj będziesz potrzebować szczerej miłości do zwierząt, w przeciwnym razie spacer zamieni się w tortury.
 4. Reklamy naklejek. Praca jest niewdzięczna, zwłaszcza w zimnych porach roku. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że lubią wybierać reklamy z tablic informacyjnych, nic nie zyskasz dla swojej pracy.
 5. Sprzątaczka. Zawód jest niepopularny, ale jeśli rozumiesz, nie ma w tym nic strasznego. Wiele biur potrzebuje przychodzących sprzątaczy, którzy sprzątali zamówienie raz dziennie, wieczorem po odejściu pracowników.

Pomysły na dodatkowe dochody w domu

Takie metody dodatkowych zarobków są również dobre, ponieważ są odpowiednie dla kobiet w dekrecie. Ale oczywiście wszystko jest indywidualne, wiele zależeć będzie od tego, jak spokojne jest dziecko i czy jest ktoś, kto się nim zaopiekuje, podczas gdy jego matka będzie skupiona na patrzeniu na monitor lub komunikowaniu się z ludźmi.

 1. Kierownik sprzedaży lub operator call center. Tutaj będziesz potrzebował telefonu, Internetu i braku obcego hałasu.
 2. Moderator serwisu. W większości przypadków nie musisz być w kontakcie przez cały dzień - masz określony czas (jeśli jest to forum lub czat) lub konkretną sekcję strony.
 3. Tutor. Jeśli masz dobrą znajomość dowolnego przedmiotu z programu nauczania i umiejętności współpracy z młodszym pokoleniem, możesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie.
 4. Jeśli chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami zawodowymi, pomogą Ci w tym seminaria internetowe i doradztwo online. Chociaż temat można wybrać dowolny, w którym czujesz swoją łopatę. Przynajmniej powiedz mi o masażu dla noworodków dodatkowe zarobki na urlopie macierzyńskim opublikuj wideo tutorial barszczu.
 5. Jeśli czujesz się pewnie w świecie słów takich jak ryba w wodzie i masz wysoki poziom umiejętności czytania i pisania, szukaj pracy jako copywriter, tłumacz lub redaktor.
 6. Praca ze zdjęciami wymaga specjalnego programu na komputerze (na przykład Photoshop) i umiejętności do pracy z nim.
 7. Projektowanie stron internetowych i programowanie w Internecie jest również dobrym źródłem dodatkowego dochodu.
 8. Robótki nie są sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy, zwłaszcza jeśli szukasz kupujących przez Internet. Opublikuj piękne zdjęcia swojej pracy, zastanów się nad sposobem dostawy i ceną. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, hobby zacznie generować dochód.