Jak określić ciążę bez testu w domu Jeśli kobieta zakłada, że ​​w ostatnim czasie może pojawić się poczęcie, to chce wiedzieć o tym tak szybko, jak to możliwe. Wiele młodych dziewcząt zastanawia się, jak ustalić ciążę bez testu w domu, najlepiej przed opóźnieniem. Możesz użyć kilku metod, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Nie można ręczyć za ich autentyczność, ale te metody są proste i bezpieczne, więc możesz je wypróbować.

Oznaczanie jodem i sodą

Ten lek prawie każdy może znaleźć w domu w apteczce pierwszej pomocy. Eksperyment do ustalenia ciąży w domu bez testu jodowego można przeprowadzić na dwa sposoby:

  1. Wystarczy zwilżyć kawałek papieru za pomocą moczu. Potem zostaje wylany jod. Pozostaje teraz obserwować reakcję. Na przykład, jeśli papier uzyskał kolor fioletowy lub liliowy, uważa się, że jest to oznaka niedawnego zapłodnienia. Brązowy i niebieski odcień mówią o negatywnym wyniku.
  2. Rano dziewczyna powinna wziąć pojemnik i odebrać tam swój własny mocz. Następnie dołącza się do niego jod. Na wypadek, gdyby pozostał na powierzchni w formie plamki, uważa się, że rzeczywiście istniało poczęcie.
  3. Zastanawiam się, jak możesz określić ciążę bez testu w domu, używając zwykłego soda Jest to bardzo przystępny cenowo sposób, ponieważ substancja ta jest obecna w kuchni wielu gospodyń domowych.
  4. Po pierwsze, kobieta będzie musiała zebrać część moczu w czystym pojemniku. Następnie musisz przelać w sumie 1 łyżeczkę. soda Teraz ważne jest, aby ocenić reakcję. Jeśli słyszysz charakterystyczny syk, oznacza to wynik ujemny. To, że w łonie rodzi się dziecko, mówią, kiedy soda cicho się wytrąca.
Inne dostępne metody

Dziewczęta często dyskutują o tym, jak ustalić ciążę bez testu, i podzielić się szeregiem nietypowych metod. Możliwe jest zapoznanie się z niektórymi:

  • jeśli mocz umieszcza się w metalowym rondlu, aby się w nim zagotować i pojawiają się płatki, należy oczekiwać uzupełnienia; określić ciążę bez testu w domu
  • musisz zasadzić dwie żarówki w tym samym czasie i niezależnie określić, które z nich symbolizuje macierzyństwo, jeśli warzywa rosną szybciej, to kobieta czeka na dziecko;
  • mocz musi być wylany na dowolny kwiat, jeśli kwitnie bujnie, to ciąża już nadejdzie.

Powyższe metody nie wymagają kosztów, nie szkodzą zdrowiu, dlatego też takie eksperymenty będą dość interesujące.