Na początek, powiedzmy, jak nie komunikować się z facetami (w szczególności) iz mężczyznami (ogólnie).

  • Nie próbuj wydawać się zbyt zrelaksowanym - jeśli nie chcesz być postrzegany jako opcja, z którą możesz po prostu "dobrze się bawić".
  • Nie dyskutuj zbyt swobodnie na temat seksu - możesz porozmawiać o tym ze swoim partnerem, gdy twój związek jest już wystarczająco silny. Dlatego, bez względu na to, jak dobrze nie masz tematu, rozmawiając z facetami (szczególnie nieznanymi), trzymaj język na zamku.
  • Jeśli mówimy o języku - w obecności facetów (i mężczyzn), zawsze obserwuj swoje wyrażenia. Możesz komunikować się z koleżankami lub przyjaciółmi, jak chcesz, ale o wiele bardziej korzystne jest komunikowanie się z mężczyznami (i podkreślam to słowo) praktycznie w języku dziewczyny Turgieniewa.
  • Nie bój się wydawać śmieszne lub zacofane i nie myśl o tym, jak musisz komunikować się z facetami, aby przyciągnąć ich uwagę. Bądź przede wszystkim kierowany przez siebie i swoją duchową pociechę i zachowuj się naturalnie. Więc zmusisz się do szanowania - nie można znaleźć bardziej solidnego fundamentu relacji między mężczyzną a kobietą.

Jak nauczyć się komunikować z facetami?

Psychologia osobowości męskiej i żeńskiej jest podobna tylko w 18%. inaczej reagujemy na to samo wydarzenie, myślimy inaczej, a nawet słyszymy inaczej. Dlatego jeśli czujesz, że nie wiesz, jak komunikować się z facetami - niech to nie doprowadzi cię do stanu paniki, ponieważ tysiące osób czują się tak samo (nie mówiąc - miliony) dziewcząt w każdym zakątku Ziemi.

Jak i co można zrobić, aby właściwie komunikować się z mężczyzną lub chłopakiem? Oczywiście najszczęśliwszym rozwiązaniem jest posiadanie w swoim kręgu inteligentnej inteligentnej osoby (bez względu na to, czy jest to mężczyzna, czy kobieta). Każdy kontakt z nim może być świetną lekcją na to, jak pięknie się komunikować, nie tylko z facetem, ale z ludźmi w ogóle.

Być może masz przyjaciela, z którym czasami odwracasz kilka fraz? Nie wstydź się zapytać go o to, w jaki sposób, jego zdaniem, dziewczyny muszą komunikować się z facetami? Zastanów się, które dziewczyny (i za co) jego przyjaciele są traktowani z szacunkiem, a które (i z jakiego powodu) zostały umieszczone na czarnej liście. Aby ułatwić rozpoczęcie tej rozmowy, należy pamiętać o następujących kwestiach: udowodniono, że mężczyźni spędzają więcej czasu na plotkach niż kobiety.

Jeśli nie jesteś zbyt leniwy, przeczytaj proste książki na temat psychologii mężczyzn - to również pomoże ci zrozumieć, jak radzić sobie z facetami. Teoria jest dobra, ale nauczysz się jeździć na łyżwach tylko wtedy, gdy wstaniesz na tych rolkach. W tym samym czasie, oczywiście, nieuniknione upadki są czasami dość bolesne. Jednak już powiedzieliśmy, że komunikacja, jak każde inne działanie, jest ulepszana w procesie szkolenia praktycznego (tak, jakby to zdanie nie zrujnowało naszych uszu).

Dlatego zamiast myśleć o tym, jak komunikować się z facetami, wystarczy stopniowo zacząć komunikować się z nimi - w tych miejscach, gdzie jest to możliwe bez ryzyka bycia źle zrozumianym. Spójrz na każdą rozmowę z facetem jako rodzaj treningu i umiejętność wypolerowania techniki właściwej komunikacji - nie więcej.

Jak rozpocząć rozmowę z facetem?

Pytając go o każde (z wyjątkiem bezsensownego!) Pytanie - jak inaczej? Nauczysz się komunikować z facetami (i ludźmi w ogóle), kiedy nauczysz się zadawać pytania, które mogą być tematem do dalszej dyskusji. A także - aby odpowiedzieć na takie pytania.

Jeśli mówimy o facecie, z którym już rozpocząłeś jakiś związek - nie wahaj się dać mu komplementu, by przełamać niezręczność następnej ciszy. Jest żywą osobą, więc pozwól mu poczuć zażenowanie, podekscytowanie i zamieszanie i pomóż mu ułatwić sobie komunikację.

Как лучше общаться с парнем

Jak najlepiej komunikować się z facetem?

Zarówno z facetem, jak iz każdym mężczyzną w ogóle, trzeba się komunikować, aby poczuł, że przed nim jest kobieta. Możesz mi nie wierzyć, ale być może najlepszym sposobem wyjaśnienia ci, jak właściwie komunikować się z facetem, może być twoja babcia.

Dlaczego to piszę? Ponieważ w zachowaniu kobiety lub dziewczyny istnieją ponadczasowe wartości, które wciąż fascynują mężczyzn w taki sam sposób, jak pół wieku temu. Jeśli komunikacja z babcią jest trudna z jakiegokolwiek powodu, może nie będziesz zbyt leniwy, aby ponownie przeczytać początek artykułu?