Wiele dziewcząt jest dumnych z tego, że są popularne wśród płci przeciwnej. Ale ten stan rzeczy prędzej czy później przeszkadza i chce widzieć obok jednego, z którym będzie można budować silne relacje. W takiej sytuacji powstaje dylemat - jak wybierać między dwoma facetami. Zwykle problem pogłębia fakt, że każdy członek silniejszego seksu ma specjalne atrakcyjne cechy, których nie ma przeciwnik. Aby dokonać właściwego wyboru, możesz skorzystać z porady udzielonej przez psychologa.

Jak wybrać między dwoma mężczyznami?

Po pierwsze, musisz zrozumieć siebie i zdecydować, co dokładnie chcesz uzyskać od życia i od relacje . Dla niektórych kobiet ważny jest komfort rodziny, a inni chcą pasji i zabawy. To określi, jakiego rodzaju mężczyzna powinien być następny.

Jak wybrać między dwoma fanami:

  1. Spróbuj mentalnie wykluczyć jednego z twoich chłopaków ze swojego życia. Jeśli zrozumiesz, że życie nie zmieni się w żaden sposób, możesz bezpiecznie zostawić to na serio.
  2. Najczęstszym zaleceniem jest napisanie listy. Po prostu napisz na zwykłej kartce papieru najlepsze cechy mężczyzny, jego nastawienie, perspektywy itd. Powtórz tę procedurę dla swojego przeciwnika. Najważniejsze, żeby nie spieszyć się i nie zapisywać wszystkiego w najdrobniejszym szczególe. Po przeprowadzeniu takiej analizy możliwe będzie wyłonienie zwycięzcy.
  3. Wielu psychologów zaleca na chwilę zatrzymanie wszystkich związków, dlatego najlepiej odejść. Ważne jest nie tylko nie widzieć, ale nie komunikować się z chłopakami. Według statystyk podjęcie decyzji o przyszłości trwa około tygodnia.
  4. Czasami porady z zewnątrz pomagają. W niektórych sytuacjach bliscy przyjaciele lub krewni mogą zobaczyć, jak każdy z Twoich fanów traktuje cię, ponieważ oceniają wszystko bez emocji i uczucia .

Nie bój się dokonać wyboru, ponieważ jeśli kobieta ma być z określonym mężczyzną, los z pewnością ożywi ją jeszcze wiele razy.