W ludziach każda rocznica zwykle ma swoją oryginalną nazwę. To święto jest często nazywane różowym weselem lub puszką. Dlatego najlepiej jest, gdy te symbole są używane w dekoracji sali, w twoich prezentach. Oprócz bukietów róż, różnych obrusów lub pościeli w różowym kolorze, zwyczajowo przedstawia się uczestnikom jubileuszu różne sztuczki, pamiątki, wazony lub zestawy puszek. Ale wielu jest zainteresowanych tym, jak świętować 10 lat ślubu, co dać i które zwyczaje lub tradycje ślubne związany z tym doniosłym dniem dla małżonków.

Jak zorganizować 10 lat ślubu?

Gospodarz uroczystości kupuje szykowny bukiet z jedenastu róż, który przedstawia swojej żonie rano. 10 kwiatów to symbole wspaniałych lat, które żyły razem z nią, a 11-ta róża wskazuje na jego pragnienie i pozostałe lata życia z wybraną w szczęśliwym małżeństwie. Wierzono, że tego dnia mąż powinien przejść z blaszaną łyżką do kieszeni, którą przed snem z pewnością musiał włożyć pod poduszkę. Byłoby dobrze, gdyby małżonek pokrył łóżko płatkami róż, aby jeszcze bardziej podnieść romantyczny nastrój do swojej uroczej żony. Gospodyni musi zadbać o to, aby świąteczny stół ozdobiono szkarłatnym lub różowym obrusem.

Różowe wesele to rocznica, która oznacza 10 lat wspólnego życia sprawców obchodów. Wspaniale jest, gdy rodzice, dzieci przychodzą do tego miejsca, jeśli to możliwe, wszyscy ci bliscy, którzy byli obecni na ich muralu. Udekoruj pokój różowymi balonikami, kwiatami, różowymi obrusami, serwetkami. Ten delikatny kolor musi z pewnością być obecny we wnętrzu sali bankietowej.

Miejsce, gdzie lepiej świętować 10-lecie ślubu, może restaurację. Przecież tutaj gospodyni naszej zabawy najmniej przejmują się tym, że wszystkie potrawy podawane są na czas, stoliki są pięknie ułożone, a goście nie są głodni. Profesjonaliści zajmą się tym wszystkim i tylko zabawa pozostanie dla gości i gospodarzy. Ale nie denerwuj się, jeśli finanse są zmuszone do świętowania 10 lat ślubu w domu. W swojej daczy lub w mieszkaniu można zorganizować skromną i przytulną ucztę. W końcu najważniejsze jest to, że bohater dnia był dobry i nic nie zepsuło nastroju.