Małżeństwo przetrwało burzliwe próby, ich łódź nie rozbił się od dziesięciu lat, zazdrosne osoby i wrogowie pojawili się z nosem. Zbliża się pierwsza znacząca i okrągła rocznica, której nie można zignorować. Zaproszenia są wysyłane nie tylko tym, którzy mieli zaszczyt obserwować swoje małżeństwo, ponieważ w tak długim okresie pojawili się nowi przyjaciele. Wiele osób wybiera szlachetne i piękne prezenty na jubileusze, ale chcę odebrać coś nie tylko wykwintnego, drogiego i niepowtarzalnego. Pożądane jest, aby ta rzecz była w temacie, zgodna z nazwą święta.


Prezenty na 10 lat ślubu

Jest bardzo źle, gdy twój prezent staje się nieodpowiedni, zamiast radości powoduje ukrytą irytację. Zobaczmy, jak ludzie nazywali takie uroczystości, z tym, co ciekawych znaków ludzie łączyli w dawnych czasach swoich imion. Pierwsza rocznica urodzin rodziny w wieku 10 lat to różowe wesele. Kwiaty miłości i nieziemska namiętność oznaczają romans obecny w ich związku. W tym okresie silne uczucia nie powinny ustąpić, dlatego też ta delikatna roślina idealnie pasuje do symbolu tej rocznicy.

Ale są tacy, którzy wierzą, że ślub 10 lat małżeństwa powinien być nazwany cyną. Wydaje się być już metalem, ale jest giętki, bardzo różni się od mocnej stali. Jego elastyczność symbolizuje fakt, że małżonkowie nauczyli się ustępować, znaleźć kompromis możliwy w sytuacjach konfliktowych.

Teraz, gdy już wiesz, co za ślub w ciągu 10 lat, możesz bardziej prawidłowo odebrać prezenty rocznicowe. Możesz oczywiście zawiązać cenny przedmiot na nazwę uroczystości, dekorując pudełko różową wstążką lub dając hostessę elegancki bukiet róż. Ale jeśli podejmiesz twórcze podejście, znajdziesz wiele wariantów bardziej oryginalnego i bardziej odpowiedniego motywu świątecznego.

Najbardziej odpowiednie prezenty na 10. rocznicę ślubu:

  • pościel, ale zestaw musi być z pewnością w kolorze różowym lub szkarłatnym;
  • żywe bukiety róż lub doniczki z innych roślin kwitnących, które można umieścić w wazonie cynowym;
  • czerwone lub różowe odmiany wina;
  • ozdobne dekoracje do wnętrza puszki;
  • Obrazy artystyczne, przedstawiające róże lub szkice, wykonane w dominujących różowych kolorach;
  • ciekawe rzeźby z cyny;
  • Elementy kute lub odlane w postaci pąków lub róż.

W skrajnych przypadkach możesz umieścić emblemat w postaci róży dla dowolnego przedmiotu, nawet urządzenia gospodarstwa domowego, które na pewno chcesz zaprezentować przyjaciołom, dodając na nim odpowiedni napis gratulacyjny, który również będzie wyglądał pięknie i stosownie.

Co dać przez 10 lat ślubu na jubileusz swojemu mężowi?

Jest znak, że mąż musi zaopatrzyć swoją żonę w 11 eleganckich róż. Ta liczba została wybrana specjalnie. 10 kwiatów symbolizuje lata przeżyte w szczęściu, a jeszcze jedna to nadzieja na kontynuację pięknego i udanego małżeństwa. Ponadto mąż może dodać tutaj coś innego w postaci telefonu, e-książki, akcesoriów, cacko lub więcej przydatny prezent dla kobiety . Pożądane jest, aby były pomalowane na różowo delikatny kolor. Dlaczego nie kupić mu drogiej dekoracji z czerwonym kamieniem, efektownym produktem lub trumną z puszki.

Żona prezent dla różowego ślubu 10 lat ślubu, co dać 1

Jako prezent dla męża w rocznicę ślubu można zrobić duży blaszany kufel z napisem, pamiątkowe zestawy zimnej lub małej broni z tego metalu, kolby, blaszanych żołnierzy, różnych stojaków lub biżuterii. Z tego materiału wykonane są specjalne pamiątkowe rzemiosła, na przykład oryginalne podkowy z napisem "For luck" lub inne, które są idealne na taką rocznicę. Ta sama cynowa łyżka nie może być prosta, do której używamy w kawiarniach lub stołówkach, ale z uchwytami w postaci ludzkich postaci. Dlatego jest coś do wyboru, wystarczy pokazać wyobraźnię i wydać, trochę czasu, aby znaleźć właściwą rzecz w Internecie lub w sklepie.