Wiele kobiet chce, aby wizerunek bogatej i niezależnej kobiety był dla nich stały, ale konieczne jest mówienie o tym, jak stać się i żyć bardziej szczegółowo swoim życiem, o którym marzysz.

Jak stać się bogatszym?

Zdobywanie bogactwa jest konieczne przede wszystkim w życiu osobistym świadomość . Aby uzyskać wymarzone życie, pławiąc się w bogactwie i luksusie, trzeba codziennie pracować nad przebiegiem swoich myśli:

  1. Nie wystarczy powiedzieć przed lustrem: "Chcę stać się bogatym i odnoszącym sukcesy", ważne jest, aby nauczyć się dostrzegać bogactwo na wiele sposobów, które Cię otacza, nawet w chwilach trudności życiowych. Przypomnij sobie słynną frazę wymawianą przez amerykańskich pisarzy, którzy stali się finansowo zabezpieczeni właśnie ze względu na swój osobisty światopogląd. "Kiedy życie rzuca ci cytryny, śmiało twórz z nich lemoniadę." To tutaj leży jedna z głównych tajemnic życia, o której zawsze marzyliśmy. Dlatego spróbuj dostrzec tylko obfitość wszystkiego. Masz pieniądze, ale są one w formie ciekawostek. Tylko okruchy na stole? - nie, masz jedzenie - dużo okruchów.
  2. Wybierz konkretną kwotę, którą zawsze chcesz zobaczyć na plastikowej karcie. Czy wiesz, ile potrzebujesz do pełnego życia. Poszukaj punktu pośredniego: zaplanuj kwotę, która przekracza zwykły dochód 8-15 razy.
  3. Jak zostać bogatą dziewczyną o kiepskim budżecie osobistym? Odpowiedź jest prosta: naucz się być wdzięczny. Zwróć uwagę na pozytywne aspekty życia. Czy naprawdę nie jesteś szczęśliwy, że twój dom został oszczędzony przez burzę, czy nie powinieneś powiedzieć "dziękuję" życiu, że ci, których kochasz są blisko? Rozwijając pozytywne myślenie, pozwalasz powrócić do własnego życia.
  4. W swojej książce "Think and Grow Rich", która mówi o przyciągnięciu przepływów pieniężnych, zdecydowanie zaleca Napoleon Hill. składanie oświadczeń, które przyciągają do ciebie finanse, jak stać się bogatszym regularnie je powtarzaj, na przykład rano lub przed snem.
  5. Spróbuj na obrazie finansowo zabezpieczonej kobiety. Wystarczy zamknąć oczy i wyobrazić sobie, jak spełniły się twoje marzenia. Poczuj radość z przejęcia. Chcesz nowego samochodu? Następnie wyobraź sobie, jak się dostałeś za kierownicą, poczuj zapach nowego salonu, wygodnego fotela. Wyobraź sobie siebie tego, który chcesz zobaczyć po jakimś czasie, codziennie dawaj taką wizualizację około 15 minut.
  6. Wychowywanie celowość Kontrolując własne myśli, a nie zatrzymując się w samodoskonaleniu, jesteś w stanie osiągnąć to, co chcesz.