Niestety, ale wiele rytuałów i przekonań z przeszłości zostało utraconych. Kilka dziesięcioleci temu każda rodzina wierzyła i czciła brownie jako opiekun paleniska. Niewidzialnemu gospodarzowi oferowano smakołyki, obchodzono jego urodziny i zawsze traktowano go z szacunkiem. Obecnie niewielu wierzy w jego istnienie, ale masz świetną okazję, aby upewnić się, że jest w domu, czy nie.

Oznaki brownie w mieszkaniu

Na początku warto wspomnieć, że takie złe duchy są dobre i pomagają wypełnić dom pozytywną energią. Jeśli zauważysz, że dzieje się coś niesamowitego i dziwnego, oznacza to, że rozgniewałeś brownie, a on sam wskazuje na własne niezadowolenie. Dziś nie można dokładnie powiedzieć, jak to wygląda. Psychics, którzy widzą nieosiągalne dla przeciętnego człowieka, twierdzą, że brownie jest pewną wiązką energii. W prostych słowach niemożliwe jest stwierdzenie ze 100-procentową dokładnością, że jest małym brodatym dziadkiem, jak wielu opisują go i przedstawiają.

Główne oznaki brownie w domu:

 1. Przeważnie niewidzialny duch objawia się wyłącznie w okresie nocnym. Słychać, jak się porusza po 12 godzinach i najprawdopodobniej nastąpi to w kuchni.
 2. Ciasteczka jak słodycze, więc często jedzą słodycze lub ciasteczka pozostawione na stole. Jeśli zacząłeś zauważać, jak jedzenie znika całkowicie ze stołu - znak obecności brownie.
 3. Jak powiedzieliśmy, niewidzialny mistrz jest odpowiedzialny za dobro w domu. Jeśli jest on zlokalizowany, można zauważyć, że przy niewielkim wysiłku dom pozostaje czysty przez długi czas. Możesz być pewien, że to pomaga brownie.
 4. Jeśli ten duch jest strzeżony, nie możesz się bać ciemności i samotność . Sen będzie silny, ponieważ będzie chronił przed wszelką negatywnością.
 5. Oczywistymi oznakami brownie są spokój i cisza w domu. Jak wiadomo, perkusja nie lubi kłótni i skandali, więc często "wygładzają ostre rogi" na własną rękę. Ludzie, w których domu taki duch żyje rzadko, kłócą się, a jeśli doszło do konfliktu, to szybko zostaje zapomniany i nawiązane zostają związki.
 6. Dowiedz się o obecności brownie może być ze względu na zachowanie zwierząt domowych w pierwszej kolejności koty. Często patrzą na jeden punkt - wyraźny znak obecności brownie w mieszkaniu. Koty często komunikują się z duchami, na przykład, mruczą lub miauczą bez żadnego powodu.
 7. Jeśli gospodarz jest obrażony lub po prostu chce zwrócić na siebie uwagę, może zacząć ukrywać rzeczy. Prawdopodobnie każda osoba przynajmniej raz w życiu straciła obiekt, a następnie znalazła go w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. Wszystko to jest manifestacją bębna. Może również ukarać dania, wyrzucać śmieci itp. Za karę.
 8. Ludzie, którzy mieszkają obok brownie, są często widywani prorocze sny . W ten sposób duch pomaga i wspiera.
 9. Niezadowolenie z żarówek i częste awarie sprzętu mogą wskazywać na niezadowolenie z bębnów.
Jak zaprzyjaźnić się z brownie?

Jeśli przeprowadziłeś się do nowego domu, niewidzialny właściciel cię nie kochał brownie w znakach domu lub jeśli w jakiś sposób jesteś winny, musisz wiedzieć, w jaki sposób możesz osiągnąć jego położenie. Istnieje kilka skutecznych zaleceń dotyczących rozwiązania tego problemu:

 1. Jak już powiedzieliśmy, brownie kocha słodycze, co oznacza, że ​​regularnie go leczyć. Nigdy nie zostawiaj stołu w kuchni pustym, ponieważ jest to przejaw braku szacunku. Najlepsze przysmaki to miód, mleko, ciastka i słodycze.
 2. Zanim pójdziesz do łóżka, porozmawiaj z brownie. Życz mu spokojnej nocy, jeśli coś boli, a potem poproś o poradę, ogólnie, okazuj zainteresowanie nim.
 3. Nie lubię nadużywania domu i pijaństwa, więc staraj się go wykluczyć ze swojego życia.