Eilat jest jednym z głównych miasta wypoczynkowe Izraela położony nad brzegiem Morza Czerwonego, tak wielu turystów z różnych krajów stara się tu przyjeżdżać rok po roku. Aby zapewnić podróżnym maksymalny komfort, w tej wiosce znajduje się wiele hoteli Eilat należących do różnych kategorii gwiazd i różniących się kosztami utrzymania.

Eilat - 5 gwiazdkowe hotele

Dla turystów, którzy nie są ograniczeni środkami, oferowane są najlepsze hotele pięciogwiazdkowe w Ejlacie. Przedstawiają najszerszy zakres usług oferowanych gościom. Wśród najbardziej znanych opcji zakwaterowania są:

 1. Hotel Dan Eilat - jego cechą wyróżniającą jest obecność luksusowego basenu, w tym kaskadowych wodospadów. Również tutaj możesz jeździć na zjeżdżalniach wodnych. Zwolennicy zdrowego stylu życia mogą odwiedzić salę fitness, kort do squasha lub zagrać w tenisa.
 2. Отель Dan Eilat
 3. Hotel Magic Palace znajduje się w bliskiej odległości od plaży, odległość do niego to tylko 600 m.
 4. Отель Magic Palace
 5. Hotel Dan Panorama Eilat - jedna z opcji hoteli w Eilat, pierwsza linia brzegowa.
Отель Dan Panorama Eilat

Izrael, Ejlat - 4 gwiazdkowe hotele

Dla turystów, którzy decydują się odwiedzić Izrael , Morze Czerwone, Ejlat, hotele czterogwiazdkowe są również prezentowane w szerokim asortymencie i oferują wysoki poziom komfortu. Wśród najbardziej znanych opcji zakwaterowania są:

 1. Hotel Isrotel Agamim znajduje się w centrum miasta.
 2. Отель Isrotel Agamim
 3. Hotel U Coral Beach Club to jedna z najbardziej popularnych opcji zakwaterowania w czterogwiazdkowych hotelach w Ejlacie, zaledwie 600 metrów od plaży Coral.
 4. Отель U Coral Beach Club
 5. Hotel Caesar Premier Eilat - jedna z najlepszych opcji, jakie hotele Eilat 4 gwiazdki. Jego cechą jest luksusowy basen, urządzony w formie laguny, obok niego znajduje się specjalny taras do opalania.
Отель Caesar Premier Eilat

Izrael, Ejlat - 3 gwiazdkowe hotele

Nieco mniejszą listę usług w porównaniu do najdroższych hoteli oferują hotele 3-gwiazdkowe w Ejlacie, które zapewniają niezbędny poziom komfortu. Wśród hoteli najczęściej odwiedzanych przez turystów są:

 1. Hotel C-Hotel Eilat - w odległości spaceru od North Beach. Hotel oferuje szereg usług i rozrywek, wśród których można wymienić: centrum fitness, masaż, basen, wannę lub saunę.
 2. Отель C-Hotel Eilat
 3. Hotel Astral Village jest jedną z najlepszych opcji, które przedstawiają trzygwiazdkowe hotele w Eilat (Izrael), znajduje się 700 metrów od North Beach i 10 minut jazdy od Underwater Observatory.
 4. Отель Astral Village
 5. Hotel Isrotel Riviera Club oferuje komfortowe pokoje z oddzielnym wyposażonym aneksem kuchennym i balkonem.
Отель Isrotel Riviera Club

Tanie hotele w Ejlat

Dla podróżnych, którzy wolą zaoszczędzić pieniądze i rozważają opcje budżetowe, przeznaczone są tanie hotele. Eilat (Izrael) należący do kategorii 2 i 1 gwiazdki. Wśród nich są następujące:

 1. Motel Tsabar - położony w bliskiej odległości od głównych atrakcji. Pomimo niskich kosztów pokoje są wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia.
 2. Отель Motel Tsabar
 3. Hostel Arava jest hotelem typu hostel i należy do jednej z opcji budżetowych oferowanych przez hotele w Ejlacie. W pobliżu znajduje się dobrze wyposażona publiczna plaża, na której można nurkować.
 4. Отель Arava Hostel
 5. Hotel Classic Inn .
Отель Classic Inn