Korea Południowa, podobnie jak inne wschodnie państwa, słynie z oryginalności. Koreańczycy w tym bardzo się udało, tworząc park fallicznych rzeźb Hasidan. Przyjeżdżają tu, by podziwiać niesamowitą przyrodę i spędzić dzień w otoczeniu oryginalnych dzieł sztuki.


Хэсиндан

Korea Południowa podobnie jak inne państwa wschodnie słynie z oryginalności. Koreańczycy w tym bardzo się udało, tworząc park fallicznych rzeźb Hasidan. Przyjeżdżają tu, by podziwiać niesamowitą przyrodę i spędzić dzień w otoczeniu oryginalnych dzieł sztuki.

Historia parku

Według starożytnej legendy na terenie obecnego parku fallusów znajdowała się wioska rybacka, w której mieszkała piękna dziewczyna i jej narzeczona. Ale szczęście nie trwało długo - podstępne morze je oddzieliło. Dziewczyna utonęła i zmieniła się w złego ducha, który zaczął topić łodzie rybackie. Pewnego razu, podczas burzy, marynarz, który wynurzył się na łodzi, walcząc z żywiołami, krzyknął, że odda najdroższą rzecz, jaką miał, za swoje życie i ... zdjął spodnie. Duch dziewczyny, która nigdy czegoś takiego nie widziała, wreszcie się uspokoił i odtąd to miejsce zostało uzupełnione odpowiednią symboliką jako darowizny dla ducha.

Аллея пенисовДеревянное орудие осады Co jest interesujące w parku rozrywki?

Idąc dalej park naturalny Hesidan, co oznacza "Park of the Sea Goddess", nie można nie podziwiać wyjątkowej natury i piękna tego miejsca. Koreańczycy całe rodziny z dziećmi od młodszych do starszych lubią spędzać weekend tutaj, wcale nie zakłopotany pierwotną okolicą. Europejczycy mogą tu czuć się niekomfortowo ze względu na normy moralności, szczepione od wczesnego dzieciństwa. Ale w większości ludzie, którzy przyjeżdżają tu, by zobaczyć nowe wrażenia, są usatysfakcjonowani. Taki oryginalny widok jest niezwykle rzadki, a zrobienie selfie z ogromnym penisem uważa, że ​​prawie co drugi gość parku jest jego obowiązkiem.

Отдых всей семьейФото на память

W parku występują różne typy męskich wyprostowanych genitaliów, głównie z drewna i kamienia. Mogą mieć wysokość większą niż 2 m lub mieć niewielki rozmiar. Niektóre eksponaty są ławkami dla odpocząć lub dekoracje altan. Na terenie parku znajduje się kilka koreańskich domów, do których można obserwować różne sceny z życia narodu koreańskiego, znów z erotycznymi wydźwiękami.

Корейский домикСценки из жизни

Rocznie w tym oryginale muzeum pod gołym niebem wydawane są konkursy rzemieślników na szybkie wycinanie penisa z drzewa. Najbardziej oryginalne wyroby stają się eksponatami muzealnymi i są uzupełnione miedzianą tabliczką z nazwiskiem autora i datą produkcji.

Фаллические пушкиЛестница в небо

Jak dostać się do parku Hasidan?

Park znajduje się 3 godziny jazdy pociągiem od południowo-koreańskiego portowego miasta Donghe (Tonhe). Bezpośrednio obok niego, na plaży, znajduje się wcześniej wioska rybacka Donghae-Daero. Tutaj znajdziesz niezwykły park.

Креативная лавочкаПарк на берегу моря