Małe uczennice dokładnie monitorują swój wygląd, w tym stan włosów. To w szkole zaczynają się samoświadczyć i nauczyć odczytywać. Fryzury stworzone przez opiekuńczą matkę pomagają im w tym. Pokażemy Ci, jakie fryzury dla małych dziewczynek mogą być stworzone do szkoły. Ale przedtem podzielimy się z Wami jedną małą sztuczką. Przestudiuj harmonogram dla dzieci i zaplanuj fryzury na cały tydzień szkolny. W końcu jest mało prawdopodobne, aby skomplikowana konstrukcja była odpowiednia w klasie gimnastycznej lub klasie tanecznej, która nie tylko przeszkadza dziecku, ale także szybko się załamuje.

Fryzury szkolne na każdy dzień

Szkolne fryzury dla dziewcząt nie powinny być zbyt skomplikowane i masywne. Przecież rano, każda minuta się liczy i spędzanie pół godziny na jednej fryzurze to niedopuszczalne marnotrawstwo. Oto kilka prostych fryzur dla dziewcząt.

Fryzury szkolne dla długich włosów

  1. Zacznijmy od klasyki - warkocze. Aby zbudować na głowie arcydzieło fryzjera, konieczne jest opanowanie podstaw splatania. Fryzjer "smok" jest właśnie odpowiedni. Aby utkać taki warkocz, oddziela się pasmo włosów, jak podczas tkania zwykłego warkocza, dzielimy go na trzy części i wykonujemy pierwsze obroty, dodając nowe pasma włosów z drugiego rzędu, wplatając je w warkocz. Cały wygląd twojego smoka zależy od grubości i liczby dodanych dodatkowych pasm. Po tym jak "położysz rękę" na splocie prostym, możesz przejść do bardziej złożonego tkania postaci: łuku, wokół głowy itd.
  2. Ta fryzura dla dzieci może być wykonana w szkole w tych czasach, gdy istnieje wychowanie fizyczne. Tak, i małe dziewczynki lubią to bardzo ze względu na fakt, że ta fryzura jest wykonywana przez baletnice. Chodzi o "kichkę". Przed splataniem upewnij się, że używasz produktu do pielęgnacji włosów, który ułatwi rozczesywanie i pozwoli jak najszybciej wykonać najbardziej złożony element tej fryzury. Konieczne jest zebranie włosów na karku, aby nie było kurków na głowie ( klimatyzator aby pomóc). Z ogona splot zwykłego warkocza i owiń go wokół gumki. Przymocuj całą konstrukcję za pomocą siatki i kołków. Fryzura jest prawie gotowa, pozostaje tylko ozdobić ją gumką lub barrettami.
  3. "Liść koniczyny". Rozpoczęcie tej fryzury przypomina nieco poprzednią. Włosy należy również zbierać bez kutasów z tyłu głowy za pomocą gumki. Po podzieleniu ogona na trzy części i od każdego nosi się warkocz, z których każdy jest zapinany na małe gumki. Końce oplatanych plecionek są obrócone do podstawy i ukrywają je pod elastyczną taśmą. W końcu nakładamy na włosy piękne, piękne gumki lub wstążki.

Fryzury szkolne dla średnich włosów

Fryzura "kwadratowa" jest uważana za jedną z najbardziej popularnych fryzur dla mam. W końcu takie włosy są bardzo łatwe w pielęgnacji, co jest odpowiednie dla dziewcząt z klas podstawowych.

  1. "Kucyk" - najprostsza i optymalna fryzura, łatwa do zebrania na włosach średniej długości. Aby urozmaicić to wystarczy użyć pięknej gumki lub spinek do włosów.
  2. Luźne włosy będą wyglądać schludnie i elegancko, jeśli lekko przekręcą ich końcówki. Aby nie przeszkadzały w klasie, możesz założyć ramkę lub wstążkę. Bardziej interesującą opcją będzie różnorodność wici i warkoczy, które można splatać z pasków bocznych i przymocowywać za nimi z tyłu głowy.
  3. Pamiętasz fryzurę Kukushkina w filmie "Przygody elektroniki"? Przy średniej długości włosach możesz zrobić coś podobnego. Zbierz dwa ogony i warkocz je w warkoczach, zginaj na pół i zabezpiecz elastyczną opaską lub kokardkami. Możesz trochę ożywić włosy i wplecić w warkocz elegancką wstążkę.
fryzury dla dziewcząt school1fryzury dla dziewcząt school2fryzury dla dziewcząt school3
fryzury dla dziewcząt school4fryzury dla dziewcząt school5fryzury dla dziewcząt school6
fryzury dla dziewcząt school7Fryzury dla dziewcząt school8fryzury dla dziewcząt school9